Chrudim – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Technika Brno – Poruba 2011 2:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 1:2 (kon.)
Vsetín – HK MD Šumperk 3:2 (po pr.) | Kralupy n. Vltavou – Kobra 3:4 (po s.n.)

Vsetín právě vstřelil branku!
    Vsetín vítězí v tomto zápase, ve kterém si držel pozici lepšího týmu v prodloužení. Konečnou tečku za zápasem udělal MATYÁŠ DĚDEK. Asistence: Adam Bachánek.

63:18
    Nyní se řítil na branku Křivohlávek, rovněž ve velké šanci neproměnil.

62:39
    Svitákova samostatná akce, Ryšavý nadvakrát zasahuje.

62:21
    Nyní hostující obrana zaváhala, branku zastavil nyní Ryšavý výborným zákrokem.

61:24
    Hrazdira si to našlápl do pásma, kde prověřil Ryšavého, ten kotouč podržel.

60:50
    Před brankou Šumperka se naskytl osamocený Dědek. Jeho hůl zablokovali hosté.

60:01

Základní hrací část je za námi, Šumperk ve třetí třetině srovnal krok díky Matěji Blaháčkovi. Následně měli gólové šance oba celky. Z stavu 2:2 bude následovat prodloužení.

60:00

59:42
    Vsetín si nakonec přece jen říkal o výhru, v posledních sekundách Maštalíř nejprve prověřil Ryšavého střelou, poté objel klec a snažil se trefit malou skulinu u tyčky, marně.

58:59
    Zmaten před vsetínskou brankou o střelu se snažili Netolický se Šotkovským.

58:09
    Další icing hostů.

58:00
    Vsetín se opět dostal do tempa a tlačí, nyní je navíc pískáno zakázané uvolnění a bude se vhazovat před Ryšavým.

56:42
    Mladí Draci právě vstřelili branku!
    Hosté stihli odvolat brankáře. Šumperk se do toho doslova opřel. Hořejší podržel první střelu jendoho ze Šumperských, krátký byl už ale na dotěrnou dorážku MATĚJE BLAHÁČKA. Asistence: Bez Asistence.

56:18
    Zakázané uvolnění domácích.

55:46
    Nepříjemné násobné dorážky před Ryšavým.

54:39
    Mladí Draci formují útok, Vsetín jim v tom aktivně a důrazně zabraňuje.

Alena Ryšavá

Branky a nahrávky: 15. Bednařík (Liss), 28. Bachánek (Liss), 64. Dědek (Bachánek) – 36. Netolický (Tomiczek), 57. Blaháček

VHK ROBE Vsetín: Hořejší (Janura) – Sýkora, Fojtík, Prčík, Liss, Sviták (A), Mojžíš – Koláček, Bachánek, Janíček, Čechmánek, Maštalíř, Hrazdira, Dědek, Bednařík (C), Broža.
    Trenér: Aleš Bachánek

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Bielecký) – Cerk David, Blaháček (A), Slabý, Netolický, Minařík, Křivohlávek, Cekr Filip (C), Compel – Šotkovský, Tomiczek, Šucha, Janech, Šembera, Haas.
    Trenér: Petr Rutar

Rozhodčí: Cabák – Kořistka, Klímek