Přerov – Chrudim 9:3 (kon.) | Technika Brno – Warriors Brno 9:1 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 3:7 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:7 (1:1, 2:5, 0:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Pátek 25.02.2022, 19:15 • Zimní stadion Na Lapači • Liga juniorů • 32. kolo

To je od nás pro dnešek vše. Těšíme se na vás u dalšího utkání Ligy juniorů. (21:29:45)

Počátek třetí třetiny přinesl spoustu vyloučení na obou stranách. Oba celky se těchto výhod snažili využít, ale ani jednomu z nich se to nepodařilo. Gól padl až téměř ke konci utkání a to střelou Dominika Kolata, který tak zakončil svůj hattrick. V posledních minutách před konečnou sirénou se hra značně zpomalila. Vsetínští se i tak snažili svou ztrátu na soupeře snížit. To se jim ale nepovedlo a všechny body si odváží Poruba.

59:42
    Poslední vteřiny třetí třetiny se odehrály u Slíže.

59:14
    Lysoněk prudce vystřelil na Tkadlece, ten jeho střelu odrazil až k mantinelu na levé straně.

58:52
    Oddechový čas pro domácí.

58:44
    Hra je nyní pomalejší a drží se spíše u porubské brány.

57:48
    Domácí se snaží snížit svou ztrátu, ale v útoku jsou i nadále hosté.

55:35
    Poruba právě vstřelila branku!
    DOMINIK KOLAT poskládal svůj hattrick přesnou střelou za Tkadlece. Asistence: Jakub Koudelný, Petr Kelnar.

52:44
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Przybyla – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Dinmukhammed – 2 min., hrubost + 2 min., sekání). Trest odpyká Hradil.

51:36
    Sviták si s pukem objel celou bránu a z pravého kruhu nakonec vystřelil. Kotouč se ale odrazil od levé tyčky daleko od brány.

50:12
    Poruba vyslala několik střel na Tkadlece, ten je všechny s námahou odrazil.

49:53
    Hra je nyní často přerušována.

48:55
    Netrvalo dlouho a hra je opět u Tkadlece.

48:10
    Janíček vystřelil od pravého kruhu, Slíž jeho střelu odrazil za bránu, kde se puku zmocnili jeho spoluhráči.

47:41

46:31
    Centrum dění se odehrává především u vsetínské brány.

45:45
    Halata se s pukem dostal až ke Tkadlecovi na kterého vystřelil. Vsetínský gólman, ale jeho střelu odrazil.

Anna Pavlína Sedláčková

Branky a nahrávky: 13. Veselý (Mojžíš, Ramert), 26. Čapka (Janíček, Sviták), 32. Fojtík (Bednařík, Przybyla) – 17. Černý (Halata, Ludvík), 23. Lysoněk (Halata), 24. Kolat (Barčák), 34. Ludvík (Chovanec, Halata), 35. Koudelný (Kolat, Barčák), 37. Kolat (Lysoněk), 56. Kolat (Koudelný, Kelnar)

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (Janura) – Fojtík, Prčík, Čapka, Liss, Machů, Sviták (A), Mojžíš – Bednařík (C), Janíček, Broža, Przybyla, Maštalíř, Veselý, Ramert, Jurek, Bachánek (A).
    Trenér: Bachánek

HC RT TORAX Poruba 2011: Slíž (Drabčík) – Fišara, Macias, Kelnar, Černý (A), Dinmukhammed, Hlaváč (C), Ludvík – Barčák, Siekierka, Elze, Hradil, Koudelný, Halata (A), Prokeš, Chovanec, Kolat, Lysoněk.
    Trenér: Bahník

Rozhodčí: Goňa – Kučera, Poláček.