Znojmo – Plzeň 1:4 (kon.) | Sparta – Zlín 2:0 (kon.) | HC Kladno – Chomutov 2:1 (kon.)
Vítkovice – Jihlava 4:1 (kon.) | Olomouc – HC Litvínov 3:4 (po s.n.) | Kometa Brno – K. Vary 2:1 (po s.n.)
Motor ČB – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Pardubice – Liberec 7:4 (kon.) | Třinec – Slavia 0:4 (kon.)

60:00
    Rozhodčí ještě rozdává tresty za vzájemnou šarvátku. Na skóre se již ale nic nezmění.

59:59
    Seidl ve velké šanci, ale nedáva, na ledě se strhla potyčka.

59:27
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Sejpalem.

58:57
    Domácí ještě více ožili, do konce třetí třetiny zbývá minuta a jihočeši znovu odvolávají brankáře.

58:16
    Mountfield právě vstřelil branku!
    Hned po buly se prosazuje PŘEDOTA, který tečuje Seidlovu střelu od modré. Asistence: Seidl

58:10
    Domácí si vzali oddechový čas a nadechují se k poslednímu náporu. Bláha zůstává na střídačce.

Oddechový čas pro domácí.

58:01
    Jihočeši se nevzdávají a tlačí se do útoku.

56:13
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Teď už to vypadá s domácími špatně. Žiga PEŠUT projel po křídle a zavěsil puk pod horní tyčku. Asistence: Vrba.

55:38
    Seidl vyslal dělovku těsně nad horní tyčku.

52:39
    A domácí se opět ženou do útoku ve vlastním oslabení! Sejpal raději přikryl kotouč rukavicí.

51:58
    Domácí byli sice aktivnější, ale to i za cenu faulů. Oslabení 5/3 sice ubránili, ale hosté mají stále minutu 5/4.