Vlašim – Olomouc 1:2 (kon.) | Jihlava – Pardubice 2:0 (kon.) | Plzeň – Příbram 2:1 (kon.)
Opava – Mladá Boleslav 2:4 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:1 (1:1)
FK Příbram
Úterý 21.09.2021, 17:00 • Doosan Arena, Plzeň • MOL Cup • 3. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku úterního večera se s vámi loučím a u dalších přenosů z plzeňské Doosan Arény se opět budu těšit, na shledanou. (18:55:13)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 6:2. Rohy: 8:2.

Je dobojováno. Plzeň poráží Příbram těsně 2:1 a postupuje do osmifinále MOL Cupu. Skóre dnešního duelu otevřel již ve čtvrté minutě Milan Havel, jenomže Středočeši dokázali za pět minut zásluhou Zorvana srovnat. Ve druhém poločase to byla velká plzeňská převaha, ujala se nakonec až šťastná teč Šulce, který ani neví jak, tečoval střelu Kayamby. Nicméně Příbram je potřeba pochválit, dnes zahrála opravdu dobré utkání, od kterého by se mohla odrazit do další fáze sezóny ve druhé nejvyšší soutěži.

90+4

90+3
    Při zřejmě poslední šanci běžel do vápna i brankář Šiman, nicméně hosté zakončit nedokázali. Naopak prázdnou bránu se pokoušel trefit Pavel Šulc, jenomže jeho střele chyběla větší razance.

90+3
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Šulc, přichází Káčer.

90+2
    Kayamba udržel balon proti dvojici protihráčů, která mu vysela na zádech. Plzeň pomalu směřuje za vítězstvím a postupem do osmifinále.

90+1
    Mosquera posílal balon na malé vápno, tam ho ale nikdo nezasáhl.

90
    Přibram si standardní situaci pohlídala a její naděje na prodloužení tak nadále existuje.

89
    Žlutou kartu dostává Sus (1.FK Příbram).

89
    Příbrami se krátí čas. Navíc Sus kousek od rohového praporku podrazil Mosqueru a před Viktorií se otevírá další slušná možnost ke skórování.

88
    Teď už se ovšem píská. Po faulu na Beauguela bude Janošek rozehrávat ze středu pole.

87
    Další akce Viktorie. Do vápna se dokázal dostat Pavel Šulc a i ten vybojoval rohový kop, ten ovšem jen následně proletěl vápnem.

86
    Balon letěl na zadní tyč, kde se ocitl na trávníku Jhon Mosquera, nicméně dle rozhodčího Pechance se o faul nejednalo a penalta se tudíž nepíská.

85
    Kayamba obehrál rovnou tři protihráče, poté ale jeho pas do vápna byl sražen na rohový kop. Ten rozehraje Dominik Janošek.

84
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Pilík, přichází Dočekal.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Cmiljanovič, přichází Švestka.

84
    Jean-David Beauguel nejprve udržel balon, poté našel na ose hřiště Janoška, ten mu chtěl balon posléze vrátit, jenomže jeho pas nebyl z kategorie nejpřesnějších.

83
    Míč opět před brankářem Šimanem, hostům se poslední dobou už v útočné fázi příliš nedaří.

82
    Halinský nedovoleným způsobem zastavil rozběhnutého Beauguela, hlavní rozhodčí Pechanec hostujícímu obránci ukazuje žlutou kartu.