Bohemians Futsal – Pardubice 1:3 (kon.) | Balticflora Teplice – Chrudim 0:3 (kon.) | Tango Brno – Slavia 5:0 (kon.)

Tango Brno právě vstřelilo branku!
    Chybu v rozehrávce trestá střelou přes 2/3 hřiště Michal Seidler.

39
    Slávia to zkouší s hrou bez brankáře

39
    Time out Slavia Praha

38
    Co vypadalo jako Brůnova nepodařená střela, byla naopak velmi dobrá přihrávka, která na zadní tyči našla naprosto osamoceného brněnského snajpra Seidlera, který jen usměrnil míč do odkryté brány.

36
    Slávie je v druhé půli naprosto neškodná, nedostala se zatím s míčem na svých sálovkách blíž než na 10 metrů brance, kterou střeží Lukáš Zrzavý

34
    Faul Tango - 3:2

33
    Faul Slavia - 2:2

32
    Cieslar potáhl míč po křídle, z kroku vypálil, Knobloch vyrazil míč jen k nohám Milana Svobody, který už jen dorazil míč za bezmocného gólmana

29
    Fauly - 2:1

29
    Knobloch teď ostře vyběhl proti Michalu Seidlerovi, kterého i místo míče trefil a vidí za to žlutou kartu

27
    Faul Brno - 2:0

26
    Tango teď hraje to co potřebuje, drží míč a soupeře do žádných velkých šancí nepouští

23
    Buršík si krásně vyměnil míč se Seidlerem a křížnou střelou nedal brankáři šanci