Třeboň – Přerov 27:38 (kon.) | Královo Pole – Lovosice 20:33 (kon.) | Zubří – Hranice 33:24 (kon.)
HC ROBE Zubří
33:24 (20:13)
TJ Cement Hranice
Sobota 10.03.2012, 18:00Chance Extraliga mužů

29
    Hranice upravujou rychlým útokem konečný stav utkání tip games extraligy házené mužů na 33:24.Loučíme se s vámi z haly házené v Zubří , ve které byla dnes vidění jednoznačná převaha domácích kteří si po celou dobu utkání drželi značný brankový rozdíl jak v prvním tak i v druhém poločase a proto také zaslouženě vyhráli.Martin Petřek (33:23) (33:24) (19:28:46)

29
    Stejně jako v závěru prvního poločasu byl nařízen sedmimetrový hod proti Zuberskému celku na který nastupuje opět Bajgar který je úspěšný (33:22) (33:23)

29
    Probíhá poslední minuta utkání (33:22) (33:22)

28
    Zuberská hala je již v aplausu ,a žene hlasitým potleskem své domácí hráče ke konečnému vítězství. (33:22) (33:22)

25
    Michal Kasal posílá z desetimetrové vzdálenosti rychlou tvrdou střelu na bránů hostů,která končí v síťi Hranických. (32:21) (33:21)

23
    Proti celku hostů byl nařízen rozhodčími sedmimetrový hod který s přehledem proměnuje Šlachta Petr. (31:21) (32:21)

23
    konec hry v oslabení pro domácí celek (31:21) (31:21)

22
    Až ve dvacáté druhé minutě druhého poločasu se podařilo Hranickým překonat zuberského golmana. (31:20) (31:21)

21
    Opět Malina blokuje veškeré šance Hranický hráčů. (31:20) (31:20)

21
    Domácí celek bude hrát v oslabení , Hraničtí tak mají možnost stáhnout již jedenácti brankový rozdíl v utkání. (31:20) (31:20)

20
    Ani Weintritt a Šíra nepřekonávají domácího brankáře Malinu. (30:20) (31:20)

20
    Z šestimetrové vzdálenosti s přehledem překonává Šlachta Petr hranického brankáře.Zároveň posunuje domácí tým do vedení o deset branek. (29:20) (30:20)

20
    Štěpán Randýsek se statečně zvedá a odchází na lavičku domácích. (27:19) (27:19)

15
    Po ataku s Hranickým hráčem je ošetřován na palubovce Štěpán Randýsek. (27:19) (27:19)

15
    Čadra Zdeněk překonává brankáře Malinu střelou z křídla. (27:18) (27:19)

14
    konec time outu pro hostující celek. (27:18) (27:18)

13
    Tomáš Mičkal upravuje stav utkání na 27:18 a pomalu ale jistě žene domácí tým k deseti brankovému rozdílu , na což reaguje trenér Hranických Libor Hrabal time outem. (27:18) (27:18)

12
    Tomáš Bechný úspešně zakončuje útočnou kombinaci domácího celku, v zápěti obdržel dvouminutový trest Hranický Kučerka. (25:18) (27:18)