Detroit – Colorado 2:5 (kon.) | Montreal – Buffalo 4:0 (kon.) | Tampa – Edmonton 5:3 (kon.)
Dallas – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Arizona – Los Angeles 2:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 24.02.2022, 16:00 • Svijanská aréna, Liberec • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • Skupina A

Liberec i přes nepřízniví stav zápasu v posledních minutách otočit hru v zápasu zvítězit. (17:59:35)

59:36
    Oddechový čas pro hosty.

59:07
    Liberec právě vstřelil branku!
    RADEK JANATA ve středním pásmu obehrál dva karlovarské hráče a přesnou střelou z mezikruží poslal Liberec do vedení. Asistence: Jobek

58:24
    Tvrdá střela Váradyho minula branku.

57:27

56:27
    Liberecká šance ve vlastním oslabení! Vološín se po přesné nahrávce snažil zakončovat mezi betony, střela mu ale nevyšla.

55:47
    Liberec je navíc opět poslán do oslbení.

55:27
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jakubec – 2 min., vysoká hůl).

55:16
    Vary se hodně tlačí do liberecké branky, Habálek ale zatím všechny střely dokáže kontrolovat.

54:27
    Hra se na chvíli zastavila v útočném pásmu, Liberec ale vyhozením na zakázené uvolnění přerušil hru a vhazovat se bude před Hambálkem.

53:44

52:00
    Vary jdou opět do oslabení, zahájili ho ale dobře, když se jim podařilo kotouč vyhodit přes celé hřiště.

51:44
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Pavelec – 2 min., hrubost).

51:39
    Liberec otočil hru zpět do pásma Západočechů, přibrzdil je ale ofsajd.

51:03
    Hra se zasekla v rohu za Hambálkovou brankou, takže sudí byli nuceni přerušit a vhazovat v obranném pásmu Severočechů.

50:41

49:00
    Hosté se usazují v útočném pásmu ale Severočeši se zatím brání. Nedaří se jim ale vyhodit puk pryč z obranné třetinyl.

Kristýna Šlechtová

Branky a nahrávky: 48. Macháček (Jakubec), 60. Janata (Jobek) – 17. Váňa (Postl)

Bílí Tygři Liberec: Hambálek (Macourek) – Ehrenberger, Várady, Jakubec, Průšek, Macháček, Ficenec, Král – Hrabčák, Pekař, Hois (A), Pérez, Vološín, Špilka, Jansa, Jobek, Janata (C), Hájek.
    Trenér: Milan Plodek

HC Energie Karlovy Vary: Psohlavec (Ebenstreit) – Smýkal, Postl, Cipko, Anton, Mähler, Kubíček (A) – Zahejský, Šmíd, Váňa (A), Pavelec, Csabi (C), Pastor, Holejšovský, Poizl, Zeman, Bálek.
    Trenér: Martin Gombár

Rozhodčí: Mareš – Serbus, Kajínek