Poruba 2011 – Slavia 5:4 (kon.) | Přerov – Litoměřice 1:2 (kon.) | Vsetín – Třebíč 4:1 (kon.)
Kadaň – Prostějov 0:5 (kont.) | Šumperk – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Kolín – Havířov 5:2 (kon.)
Benátky n/J – Frýdek-M. 1:3 (kon.) | Jihlava – Sokolov 2:5 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
HC Kometa Brno
Sobota 04.12.2021, 13:00 • CZ LOKO Aréna • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • Skupina B

Zápas je u konce. Kometa dvakrát sahala ve třetí třetině po vyrovnání. Ve 48. minutě snížil na 2:1 Michal Červenka, v 53. minutě si ale Dukla opět vzala dvoubrankové vedení zpět díky gólu Adam Veselský. Dvě minuty před koncem Brno odvolalo gólmana a dokázala v poslední minutě po střele Kamila Škodíka opět snížit na rozdíl jedné branky, další gól už ovšem hosté nepřidali a Dukla tedy bere v dnešním utkání všechny tři body za výhru 3:2. Se čtenáři se loučím a přeji příjemný zbytek sobotního dne. (15:10:04)

59:34
    Kometa opět hraje bez gólmana. Dukla mířila na prázdnou branku, ale netrefila a píská se zakázané uvolnění.

59:25
    Oddechový čas pro hosty.

59:25
    Kometa právě vstřelila branku!
    Třicet pět sekund před koncem je Kometa opět na dostřel. Přízemní střelou přidává druhý gól hostů KAMIL ŠKODÍK. Asistence: Jakub Zduba.

59:10
    Kometa musí zpět do středního pásma.

58:57
    Matoušek míří na lavičku a hosté zkusí hru v šesti!

58:49
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Hamřík – 2 min., vražení na mantinel).

57:51
    Kometa se žene za vyrovnáním, v závěru třetiny si připisuje několik střel, ale Sigmund zatím odolává.

56:45
    Habermann střílel na Matouška z minimálního úhlu, střela vypadala pro domácího útočníka nadějně, jenže Matoušek stihl včas a efektivně zasáhnout.

56:02
    Bělohlav se chystal na kruhu ke střele, jenže byl v pásmu příliš brzo a je mu odpískáno zakázané uvolnění.

55:47

55:06
    Zakázané uvolnění Dukly.

53:53
    Vandase trefilo vyhození Komety do výstroje. Obránce Dukly puk nedokázal udržet za brankovou čarou a Jihlava musí do středního pásma.

53:47
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Bělohlav – 2 min., hákování).

52:28
    Dukla právě vstřelila branku!
    Dukla si bere dvoubrankové vedení zpět. Klapica nejprve trefil z kruhu Matouškovy betony, od kterých se puk dostal na volného ADAMA VESELSKÉHO, který zblízka poslal puk až za brankovou čáru. Asistence: Andrej Klapica.

51:37
    Eich od modré trefuje střešní konstrukci, vhazuje se po levé ruce Sigmunda.

50:29
    Hamřík vyhazuje nikým nehlídaný kotouč rychle pryč od Sigmunda až do středního pásma.

49:59
    Coufal neudržel puk na modré a Dukla tak musí vyjet ven do středního pásma.

Daniel Lhotský

Branky a nahrávky: 5. Modl (Habermann, Coufal), 32. Habermann (Jungwirth), 53. Veselský (Klapica) – 48. Červenka (Zubíček), 60. Škodík (Zduba)

HC Dukla Jihlava: Sigmund (Novák) – Vandas, Löffler, Jeletz, Ošmera, Jungwirth, Hamřík – Coufal, Veselský, Klapica – Vojáček, Chlubna, Kudrna – Habermann, Váňa, Modl
    Trenér: Viktor Ujčík

HC Kometa Brno: Matoušek (Kavan) – Mitro, Kuswito, Máša, Spanel, Eich, Zubíček, Antony – Nesvadba, Halačka, Škodík – Pavlík, Nekvapil, Červenka – Zduba, Bělohlav, Šantora – Röss
    Trenér: Radek Bělohlav

Rozhodčí: Trnka – Hájková, Zíka