New Jersey – Arizona 1:4 (kon.) | NY Rangers – Toronto 6:3 (kon.) | Anaheim – Colorado 0:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)
HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 20.01.2022, 18:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • Skupina B

Oceláři přeci jen zápas zvládli lépe a minutu a čtyřicet vteřin před koncem střílí rozhodující branku. Oba týmy měly velké šance, ale ani jeden je nedokázal využít. Mají na tom zásluho i gólmani, kteří byli hodně úspěšní.

Hezký zbytek večera. (20:13:47)

63:20
    Třinec právě vstřelil branku!
    Nejlepší střelec Ocelářů se znovu prosazuje a rozhoduje tak dnešní utkání, které končí po prodloužení. Branku vsítil od modré ADAM CEDZO.
    Asistence: Holinka.

62:47
    Váňa se snažil dostat kotouč za záda Heczka, který přerušuje hru, protože dostal do masky.

62:15
    Další střela hostujícího útočníka s číslem 21.

62:00
    Střelu Pohludka dokázal zastavit Uhrin.

61:40
    Vojáček dovezl kotouč až do útočné třetiny.

61:06
    Löffler se snaží vybojovat v rohu kotouč.

60:34
    Pohludkova šance na rozhodnutí zápasu končí na zadním mantinelu.

60:01

Už to vypadalo, že zápas bude patřit Ocelářům, ale opak se stal pravdou a dvě minuty před koncem srovnal jihlavský útočník na 1:1.

60:00

59:20
    Třinec si pásmo drží. Hosté zkusili vystřelit, ale Uhrin střelu kryje.

57:22
    Dukla právě vstřelila branku!
    Červonožlutí srovnávají stav! Kotouč se po střele Habermanna odrazil od zadního mantinelu přímo před bránu, kde přesně stál ADAM VESELSKÝ, který dostal puk za záda Heczka doposud stoprocentní. Asistence: Habermann a Topol.

56:40
    Šance Dukly končí pouze v ochranné síti.

56:16
    Dukla ihned na začátku přesilovky 5 na 3 ztrácí kotouč.

55:56
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Sikora – 2 min., faul kolenem).

55:53
    Heczko je naštěstí v pořádku a může se hrát dál.

55:37
    Vojáček nejspíš zranil domácího gólmana, který se drží za pravou ruku.

Natálie Poláčková

Branky a nahrávky: 58. Veselský (Habermann, Topol) – 55. Masnica, 64. Cedzo (Holinka.)

HC Dukla Jihlava: Uhrin (Sigmund) – Vandas, Löffler, Hamřík, Ošmera, Topol, Jeletz – Habermann, Veselský, Klapica – Kudrna, Jungwirth, Gutsu – Vojáček, Chlubna, Váňa
    Trenér: Marek Melenovský

HC Oceláři Třinec: Heczko (Milota) – Buják, Dravecký, Solowski, Čmiel – Blaha, Volas, Pohludka – Holinka, Cedzo, Sikora – Masnica, Gerych, Urbánek – Rybnikár, Lipka, Sajdok – Mikula
    Trenér: Marek Malík

Rozhodčí: Kopeček – Tichý, Augusta