NY Rangers – St. Louis 5:3 (kon.) | Toronto – Buffalo 1:5 (kon.) | Dallas – Los Angeles 4:3 (kon.)
Seattle – Nashville 4:3 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
5:4 (0:1, 4:2, 1:1)
Mountfield HK
Čtvrtek 03.03.2022, 16:00 • MFH Ostrava • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • Skupina B

Dnešní utkání je u konce. Šťastnější jsou domácí, kteří nakonec vybojovali 3 body. Po první třetině byl stav 0:1. Jenže během druhé části domácí dokázali otočit stav utkání a vedli 4:3. Poslední už třetina nabídla jen dvě branky, na 5:3 nejdříve zvýšil Matyáš Man. Hosté hráli v závěru bez brankáře, ale podařilo se jim skórovat až v čase 59:59 zásluhou Jana Vencla, víc už jsme toho neviděli, a tak Vítkovice vítězí 5:4. (18:19:36)

59:59
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hosté snižují na 5:4, ale víc už nestihnout. JAN VENCL si najel mezi kruhy, jeho ostrá rána proletěla za záda Smolky. Asistence: Lukáš Král a Jiří Klíma.

59:39
    Oddechový čas pro hosty.

59:39
    Domácí se pokusili trefit odkrytou klec, ale nakonec je z toho zakázané uvolnění.