Znojmo – Villach 3:4 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
3:4 (2:1, 1:3, 0:0)
EC Villach SV
Neděle 13.02.2022, 17:30 • Nevoga aréna • bet-at-home ICE Hockey League • 40. kolo

Konec zápasu. (19:40:55)

59:54
    Obrovská šance Lucianiho gólem nekončí, Villach se štěstím dovedl utkání do vítězného konce.

58:25
    Brána domácích je prázdná, Znojmo to zkusí při hře bez brankáře.

58:25
    Oddechový čas pro domácí.

57:32
    Na znojemské hokejky už se vkrádá viditelná nervozita, Bernard je teď dlouhé minuty bez práce.

55:30
    Sebastian Zauner pálil od modré čáry, Kantor si ale jeho pokus našel a zkrotil v lapačce.

54:03
    Znojmu se krátí čas, Villach hraje v těchto fázích to, co potřebuje. Navíc je stále nebezpečný i směrem dopředu.

53:04
    Zakázané uvolnění Villachu.

50:52
    Znojmo i nadále stupňuje tempo a tlak. V obrovské příležitosti neuspěl po přihrávce Radka Prokeše Sebastian Gorčík.

50:16
    Tomáš Svoboda se těžce zvedá z ledu, rozhodčí ale vylučovat nebudou.

48:15
    Luciani byl teď tváří v tvář gólmanu Bernardovi, v rozhodující chvíli mu ale puk přeskočil hokejku a nejproduktivnější domácí hráč ani nezakončil. Znojmo však zůstává i nadále v tlaku.

47:32
    Bernard nepředvedl po střele Brittaina příliš jistý zákrok. Gól pro domácí z toho ale není.

46:36
    Znojmo vyhazuje přes všechny čáry. Vhazovat se bude před Kantorem

45:42
    Zaváhání znojemského obránce Josefa Hrabala hosté netrestají i díky skvělému zákroku Pavla Kantora.

44:27

43:23
    Znojmo vstoupilo do třetí třetiny daleko aktivněji než soupeř a kombinuje v útočném pásmu.

41:47
    Scott Kosmachuk si dobře hledal prostor kudy by prostřelil Pavla Kantora, ten jeho střelu zkrotil na vyrážečce.

41:26

40:58
    Tyč zazvonila po střele příklepem Tomáše Svobody!

Marek Hruška

Branky a nahrávky: 9. Prokeš (Luciani), 13. Bartko (Gorčík), 26. Prokeš (Culkin, Svoboda) – 8. Schofield (Joslin, Rebernig), 25. Collins (Hughes, Flemming), 28. Lanzinger (Hughes), 40. Moderer (Flemming)

HC LERAM Orli Znojmo: Kantor (Groh) – Culkin, Sedlák, Bartko, Hrabal, Younan, Stránský, Tejnor – Neumann, Matuš, Svoboda – Luciani, Prokeš, Gorčík – Immo, Zubov, Ahl – Kvasnica, Britain, Köver.
    EC Villach SV: Bernard (Schmidt) – Fraser, Brunner, Lindner, Flemming, Zauner, Joslin, Bacher – Rebernig, Collins, Hughes – Oleksuk, Schofield, Kosmachuk – Moderer, Maxa, Lanzinger – Tschurnig, Wieltschnig.