Plzeň – Písek 8:0 (kon.) | Liberec – Chrudim 0:1 (kon.) | Zlín – Líšeň 2:2 (kon.)
Hr. Králové – Velvary 6:2 (kon.) | Pohronie – Zlínsko 0:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
8:0 (2:0)
FC Písek
Sobota 08.01.2022, 10:30 • Stadion v Luční ulici, Plzeň • Přípravný zápas

To je ode mě pro dnešek vše, z promrzlého stadionu vám děkuji za pozornost a u dalších zápasů se opět budu těšit, na shledanou. (12:12:45)

Je dobojováno, v prvním přátelském zápase slaví Viktoria vysoké vítězství 8:0. Pokud první poločas příliš nezahřál, tak ten druhý už rozhodně ano, Plzeň v něm vstřelila rovnou šest branek.

90

90
    V poslední minutě inkasoval Milan Havel těžký direkt od Velikého, hostující hráč se plzeňskému obránci záhy hned omlouval.

89
    Brankář Písku si tentokrát křikl na své spoluhráče, že má a Plzeň zakončit nedokázala. Utkání jde pomalu do svého finále, je dost pravděpodobné, že hlavní rozhodčí nic nastavovat nebude.

88
    Viktoria si v další útočné akci pomohla nedovoleně, Písek má jednu z posledních možností na vstřelení čestné branky.

86
    Jhon Mosquera si nyní upekl příliš velké sousto, celou situaci poté hatil ve středu pole skluzem Luděk Pernica.

85
    Christian Veliký poslal dlouhým balonem míč dopředu, obrana Plzně byla pozorná a hned obrací hru na opačnou stranu.

84
    Tomáš Chorý ve vápně zasekl balon, poté našel na penaltě Dominika Janoška, tomu ovšem rána vůbec nesedla a Satrapa bez problémů zachytil míč do svých rukavic.

83
    Aleš Čermák při snaze vybojovat míč zajel skluzem do soupeře a hlavní rozhodčí i hned píská faul.

82
    Utkání už se nám přehouplo do své poslední destiminutovky, stihne Plzeň ještě desítku?

80
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Mašek, přichází Hadáček.
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Stejskal, přichází Bílý.

80
    Po osmém gólu plzeňští fanoušci odpálili pyrotechniku v červnenomodrých barvách. To je šance pro Písek, jelikož dým je před brankou Plzně a Aleš Hruška by toho tolik vidět nemusel.
    78. HAVEL - 8:0

78
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A osmý gól přece jen záhy přišel. Dominik Janošek z rohu našel hlavu Pernici, který míč prodlouži na zadní tyč, kde celou akci zavřel MILAN HAVEL.

77
    Tohle zavánělo osmým gólem. V situaci dvou na jednoho Chorý vymyslel něco mezi přihrávkou a střelou, jenomže branku netrefil a Koželuh měl k míči zase hodně daleko.

77
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Satrapa, přichází Lalák.
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Koreš, přichází Vojta.
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Mařík, přichází Petr.
    76. MOSQUERA - 7:0

Jakub Štěrba

Branky: 18. Beauguel, 40. Bucha, 48. Čermák, 55. Havel, 59. Chorý (pen.), 73. Čermák, 76. Mosquera, 78. Havel

FC Viktoria Plzeň: 1. poločas: Hruška – Řezník, Gabriel, Hejda, Hybš – Bucha, Ndiaye – Potočný (C), Šulc, Sýkora – Beauguel.
    2. poločas: Hruška – Koželuh (C), Kaša, Pernica, Havel – Káčer, Janošek – Kayamba, Čermák, Mosquera – Chorý.

Náhradníci: Mrózek – Pernica, Kayamba, Chorý, Havel, Čermák, Koželuh, Kaša, Mosquera, Janošek, Káčer

Trenér: Michal Bílek.

FC Písek: Satrapa (77. Lalák) – Sajtl, Němeček, Kulík, Mařík (77. Petr) – Kotrba, Volf (59. Velek) – Pineau (46. Mašek, 80. Hadáček), Koreš (77. Vojta), Hrachovec (59. Veliký) – Voráček (46. Stejskal, 80. Bílý).
    Náhradníci: Lalák – Bílý, Hadáček, Veliký, Mašek, Petr, Velek, Stejskal, Vojta

Trenér: Milan Nousek.

Rozhodčí: Radina – Mokrusch, Duda