Karlovy Vary – SOHO Olomouc 5:1 (kon.) | Havířov – Zlín sledge 4:3 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – SHK Mustangové 4:2 (kon.)
Parahokej Havířov z.s.
4:3 (2:1, 0:1, 2:1)
SHK LAPP Zlín
Sobota 08.01.2022, 14:30 • GASCONTROL Aréna Havířov • Česká para hokejová liga • 11. kolo

Dnes jsme v GASCONTROL Aréně viděli drama do posledních vteřin, Na čtyři góly domácích, hosté už ale nedokázali odpovědět. Parahokej Havířov z.s. dnes porazil SHK LAPP Zlín 4:3. To je dnes z mé strany vše, nashledanou u dalších onlajn přenosů. (16:13:47)

44:21
    Icing Zlína, hra se vrací pžed Matouška.

43:42
    Zlín je pokropen živou vodou, gólman Matoušek je ale stále v brankovišti.

42:38
    Zlín právě vstřelil branku!
    Drama je tady. JOSEF PANÁK od modré prostřelil všechno, co mu stálo v cestě. Asistence: Hábl.

42:33
    Havířov zahrál na zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Lepáčka.

41:53
    Lepáček zastavil rychlý brejk hostů. Do konce třetí periody zvají už jen tři minuty.

41:18
    Oddechový čas pro domácí.

40:57
    Lepáček nemusel po střele Paláta ani zasahovat.

39:53
    Zlín bojuje o každý puk, ale jeho přihrávky nemají potřebnou přesnost.

39:21
    Puk se nebezpečně odrážel před klecí Matouška, ale nakonec zamířil za branku.

39:14
    Matoušek raději podržel kotouč. Zlín už vypadá odevzdaně.

38:31
    Popov se nedostal včas na puk, Havířov se ale udržel v třetině hostů.

37:18
    Zlín jde na zteč, otázkou je, zda dokáže rychle vstřelit dva góly.

36:53
    Havířov právě vstřelil branku!
    Tohle pohladilo srdce sportovního fanouška. Ilja Popov našel ve výborné pozici DIMITRYJ LISOV, který už střílel do odkryté klece. Asistence: Popov.

36:24
    Zlín je teď v nepříjemné pozici, musí pokud chce do finále, vyhrát.

35:50
    To byla parádní souhra. Puk šel po ose Lisov-Heřko a ILJA POPOV, který po zemi překonal Matouška. Asistence: Lisov, Popov.

35:23
    Zlín půl minutu kombinuje v pásmu Havířova, ale Lepáček zasahovat nemusel.

34:43
    Hečko zatáhl puk do třetiny hostů, ale domácí rycle vyklidili, po nepřesné přihrávce, pozice.

Vít Káňa

Branky a nahrávky: 1. Lisov, 12. Hečko (Bařák), 36. Popov (Hečko, Lisov), 37. Lisov (Popov) – 11. Hábl (Palát), 16. Joppa (Hábl), 43. Ligda (Hábl)

Parahokej Havířov z.s.: Lepáček – Zikmund, Záluský, Kudela, Kudrna, Fojtík – Volkov, Popov, Lisov, Bařák, Hečko, Severin, Mlčák.
    Trenér: Petr Kudrna

SHK LAPP Zlín: Matoušek (Molek) – Julina, Mach, Ferenčík, Hábl . Stodůlka, Zdražil, Joppa, Turic, Hábl, Panák, Palát, Zubek, Korman.

Rozhodčí: Mareček, Monski