Slovensko – Německo 4:0 (kon.) | Dánsko – Lotyšsko 3:2 (kon.) | Česko – Švýcarsko cz 2:4 (kon.)
Kanada – Čína 7:2 (kon.)
AZ Havířov
3:2 (0:0, 2:1, 0:1 - 1:0)
HC Slavia Praha
Úterý 15.02.2022, 18:15 • Gascontrol Aréna, Havířov • DHL extraliga juniorů - o umístění na 13.-19. místě • 1. kolo

Po vyrovnaném průběhu zápasu a asi spravedlivé remíze v základní hrací době, rozhodl o druhém bodu pro AZ na konci proloužení Ondřej Becher.

Ode mne je to pro dnešek vše, napočtenou u dalších přenosů. (20:29:01)

64:57
    Havířov právě vstřelil branku!
    Tak už to vypadalo, že půjdeme do nájezdů, ale ONDŘEJ BECHER našlápl na levém křídle, natlačil se do zakončení a po ledě překonal Pitra – 3:2. Asistence: Fabien Kočí a Denis Bárta.

64:31
    Kočího bomba těsně minula hostující branku.

64:26
    Pitr si podržel puk v lpačce. Bude se vhazovat po jeho levici.

64:12
    Ofsajd AZetu.

63:55
    Puk na havířovských holích, ale daleko od slávistické branky.

63:10
    Horváth měl rozhodnutí na hokejce, ale sám před Pitrem jej nepřekonal.

62:30
    Souboj o puk za hostující brankou, nakonec jej hosté vysunuli do středního pásma.

62:05
    Kočí zahajuje domácí rozehrávku za svou brankou.

61:43
    Nowakův zákrok přerušuje hru, budeme pokračovat 3 na 3.

60:35
    Hosté v plném počtu, tedy v tomto případě ve čtyřech.

60:10
    AZ dohrává přesilovku, tentokrát ve variantě 4 na 3.

60:01

Ve třetí třetině se hostům podařilo srovnat skóre a tak je tady prodloužení.

60:00

59:40
    A opět je kotouč až u Nowaka.

59:14
    AZetu se přesilovka nedaří, puk je za havířovskou brankou.

58:51
    Puk ve středním pásmu.

Tomáš Vlček

Branky a nahrávky: 38. Makovec (Horváth, Kyselý), 39. Kotrba (Kubíček), 65. Becher (Kočí, Bárta) – 26. Serov (Strnad), 52. Štrombach (Tichý, Serov)

AZ Havířov: Nowak (Zlatnický) – Kremnický, Bílek, Kubíček, Zavřel, Kyselý, Kalina, Kočí – Kotrba, Plevka, Horváth, Pastor, Makovec, Becher, Pavlačka, Byčkov (C), Špaček, Bárta
    Trenér: Tomáš Urbánek

HC Slavia Praha: Pitr (Volevecký) – Hrdlička, Palát, Stejskal, Serov, Kluch (C), Brotánek – Štrombach, Strnad, Matuška, Hofman, Tichý, Soukup, Kvasnička, Šíma, Tomas, Jokl
    Trenér: Petr Macek

Rozhodčí: Koziol, Maršálek – Hranoš, Hladík