Karlovy Vary – Příbram B 1:2 (kon.) | Motorlet – Vltavín 3:0 (kon.) | Písek – Plzeň B 0:2 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
1:2 (0:0)
FK Příbram B
Pátek 27.05.2022, 17:00 • UMT Karlovy Vary - Drahovice • Česká fotbalová liga (A) • 27. kolo

Poslední nákop domácích končí mimo, je konec! Druhá půle začala podobně jako ta první. Pak přišla 53. minuta a gólová smršť. Jako první se trefili hosté zásluhou Vojtěcha Lukavského. Domácí rychle srovnali když se trefil Kader Yaya Toure. Příbramští rychle strhli vedení na svou stranu, když úspěšně zakončil Marek Nedvěd. Sešívaní se snažili mermomocí srovnat, ale přes velké množství šancí se jim to nepodařilo, a tak musí skousnout další těsnou prohru. (19:08:56)

90+4

90+3
    Sešívaní tlačí, přes hostující obranu se jim probít nedaří.

90+2
    Tůma se nacházel v ideální pozici pro střelu, rána mu ale vůbec nesedla a balon letí mimo.

90+1
    Vott nyní vyrazil na Cháru sám, ten ho zastavil parádním zákrokem.

90
    Sudí se rozhodli nastavit čtyři minuty.

88
    Dominik Vott po Kolářově centru zazvonil na tyč Jiřího Cháry.

87
    Ránu Ondřeje Kolaříka lapil do svých rukavic hostující gólman.

86
    Jan Dvořák zakopl míč do autu, uhasil tím největší nebezpečí.

85
    Vott na druhé straně hledal Marka Nedvěda, ten byl ale v postavení mimo hru.

84
    Několik míčů od domácích nyní skončilo v autu.

83
    Vše nakonec končí v Orijahově náruči.

82
    Slavii čeká standartka ve slibné pozici zpoza vápna.

81
    Prágr hlavičkoval Kolaříkův roh vysoko nad.

81
    Domácí opět zaveleli k útoku, všechny pokusy o střelu zatím končí v příbramské obraně.