Znojmo – Salzburg 2:3 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
2:3 (1:1, 0:0, 1:2) Stav série: 0:2
EC Red Bull Salzburg
Pátek 11.03.2022, 18:30 • Nevoga aréna • bet-at-home ICE Hockey League • Čtvrtfinále

Konec zápasu. (20:52:43)

59:44
    Vhazovat se bude před Kantorem, který se musel vrátit do brankoviště.

59:29
    Tomáš Svoboda mohl poslat zápas do prodloužení, jeho střele chyběly centimetry.

58:50
    Orli to zkoušení bez brankáře se šesti hráči v poli.

58:50
    Oddechový čas pro domácí.

58:50
    Culkin to zkoušel střelou od levého mantinelu, Lamoureux si ale povyjel z brány a zmenšil domácímu obránci střelecký úhel. Následovat bude vhazování v útočném pásmu Orlů.

58:09
    Salzburg právě vstřelil branku!
    BRIAN LEBLER necelé dvě minuty před koncem třetí třetiny procedil puk mezi betony Pavla Kantora střelou příklepem. Hosté se ujímají vedení.

55:47
    Hosté teď působí hodně opařeně, čehož se Znojmo snaží využít a překlopit misky vah na svoji stranu.

54:21
    Dnešní utkání sleduje 2046 diváků.

54:07
    Vhazovat se bude v útočném pásmu Salzburgu.

52:59
    Orli právě vstřelili branku!
    TOR IMMO odčinil svoje předchozí zaváhání a po samostatném úniku překonává hostujícího gólmana Lamoureuxe střelou nad vyrážečku. V Nevoga Aréně je sedm minut před koncem třetí třetiny srovnáno!

52:44
    Paul Huber se zkoušel natlačit přes obránce až před Pavla Kantora, jeho zakončení ale postrádalo potřebnou razanci.

51:39
    Lamoureux dnes rozhodně nepředvádí kdovíjak jisté zákroky, což potvrdil proti střele jednoho ze znojemských útočníků.

50:38
    Znojmo se pokouší rychle odpověďět, střela z dálky jednoho z domácích obránců ale neměla velké šance na úspěch. Znojmo však zůstává v útočném pásmu.

49:36
    Salzburg teď svírá Orly v jejich obranné třetině, Kantor má plné ruce a nohy práce.

48:22
    Hosté měli štěstí nejen ve své obranné třetině, ale i na druhé straně, kdy se střela BRIANA LEBLERA pomalu doplazila až do sítě Pavla Kantora.
    Asistence: Ty Loney, Jan-Mikael Johannes Järvinen.

47:13
    V největší šanci zápasu selhal domácí Tor Immo po příhrávce Filipa Ahla z poza brány! Domácí mohli jít do vedení, avšak švédský útočník nezamířil do odkryté brány přesně. Hosté teď měli obrovskou porci štěstí.

46:23
    Zakázané uvolnění Znojma.

45:34
    Jedovatá rána Adama Sedláka od modré čáry, Lamoureux měl co dělat aby se roztáhl na brankovišti a tuto střelu betonem vyrazil.
    Branky a nahrávky: 7. Prokeš (Gorčík, Luciani), 53. Immo – 17. Kanzig, 49. Lebler (Loney, Järvinen), 59. Lebler

HC LERAM Orli Znojmo: Kantor – Sedlák (A), Culkin, Tejnor, Bartko, Younan, Hrabal, Stránský – T. Svoboda (A), Matuš (C), Kvasnica – Gorčík, Prokeš, Luciani – Ahl, Zubov, Immo – Köver, Brittain, Neumann.
    Trenér: Glen Hanlon

EC Red Bull Salzburg: Lamoureux – Heinrich (A), Pallestrang, Dalhuisen, Brennan, Kanzig, Lo Verde, Harnisch, Zündel – Raffl (C), Nissner, Schneider (A) – Lebler, Järvinen, Loney – Wukovits, Baltram, Hochkofler – Huber, Leonhardt, Thaler.
    Trenér: Christof Rudinger

Rozhodčí: Hronský, Smetana – Bärnthaler, Riecken