Poruba 2011 – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Kobra – Vsetín 3:5 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
4:2 (0:1, 3:1, 1:0) Stav série: 2:0
HC Slovan Ústí nad Labem
Čtvrtek 10.03.2022, 12:45 • Kooperativa Arena, Ostrava • Play-down ligy juniorů • 2. kolo

HC RT TORAX Poruba zvládla i druhé utkání na domácím ledě a vítězí 4:2! A jediná výhra chybí k ukončení této série, nicméně dvojzápas v Ústí nad Labem nebude nic jednoduchého a slibuje vyrovnaný boj.

Počet střel 40:33 Zásahy brankářů: Slíž 31:36 Štěpka (15:01:20)

59:46

58:27
    HC Slovan Ústí nad Labem opět zkouší hru v šesti hráčích!

58:11
    Daniel Štěpka je zpět ve své brance.

57:46
    HC Slovan Ústí nad Labem zkouší hru bez brankáře!

57:46

57:46
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Ludvík Lysoněk – 2 min., sekání).

52:33

50:33
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Marek Slíž – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu). Trest odpyká Mateusz Siekierka.

49:38
    Poruba právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DANIEL ELZE – 4:2! Asistence: Marcin Kacper Macias.

46:40

44:40
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Daniel Elze – 2 min., nebezpečná výstroj).

41:55

40:01

Ačkoliv tým ze severní části republiky dvakrát vedl, Poruba dokázala bleskově během jendé minuty otočit stav utkání ve svůj prospěch 3:2! Poslední třetina utkání bude zahájena cca ve 14:15 hodin.

40:00

39:55
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jan Macel – 2 min., faul kolenem).

34:41
    Autorem branky je PAVEL CHOVANEC – 3:2! Asistence: Matěj Halata, Ludvík Lysoněk.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 24. Ludvík (Chovanec, Lysoněk), 35. Elze (Koudelný, Macias), 35. Chovanec (Halata, Lysoněk), 50. Elze (Macias) – 19. Filip (Tot, Klatt), 28. Gašpar (Svoboda, Macel)

HC RT TORAX Poruba 2011: Slíž (Drabčík) – Fišara, Mrozek, Kelnar, Macias, Hlaváč (C), Ludvík – Kolat, Mikula, Halata (A), Chovanec (A), Barčák, Koudelný, Siekierka, Žák, Elze, Prokeš, Lysoněk.
    Trenér: Miroslav Bahník

HC Slovan Ústí nad Labem: Štěpka (Ježek) – Vlach, Česnohlídek, Bartoň, Klatt, Martínek, Polata – Nedoma, Macek (A), Gašpar, Filip, Kredl, Svoboda (A), Bár, Tot (C), Kušej, Macej, Koval.
    Trenér: Jiří Merta

Rozhodčí: Blaha – Kučera, Blažek