Buffalo – Toronto 5:2 (kon.) | Columbus – Vegas 6:4 (kon.) | Philadelphia – Montreal 3:4 (po pr.)
St. Louis – Winnipeg 3:4 (po pr.) | Minnesota – Nashville 2:6 (kon.) | NY Islanders – Anaheim 4:3 (kon.)
Colorado – Calgary 3:0 (kon.) | Los Angeles – Florida 3:2 (2:1 po s.n.) | Vancouver – Tampa 1:2 (kon.)
HC Slavia Praha
5:3 (1:1, 4:0, 0:2) Stav série: 2:1
VHK ROBE Vsetín
Pondělí 14.03.2022, 18:00 • Zimní stadion Eden, Praha • Play-off Chance ligy • Čtvrtfinále

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! (20:57:54)

Hokejisté Slavie ve třetím zápase čtvrtfinále vyhrávají nad Vsetínem po divokém utkání 5:3 a ujímají se vedení v sérii 2:1 na zápasy. Zítra tak můžou na vlastním ledě rozhodnout o postupu do semifinále. Naopak Valaši budou čelit hrozbě vyřazení. Slavia dnes vyhrála zejména díky druhé třetině a přesilovým hrám, v nichž vstřelila tři branky.

59:56
    Ještě poslední akci Vsetína zastavil ofsajd, dva góly už ale nevstřelí.

59:39
    Michajlov vyrazil Smetanovu střelu a Slavia vyhazuje.

59:33
    Další zakázané uvolnění Slavie. 27 sekund před koncem třetí třetiny a Vsetín to zkouší opět v šesti.

59:10
    Kern dostal puk do útočného pásma, Gába je znovu v brance.

58:59
    Knotek už chtěl vyslat do útoku Machače, ale místo toho mu puk srazil na ofsajd vsetínský hráč. Poslední minuty ubíhají opravdu pomalu.

58:29
    Ondráček měl před sebou volný prostor, ale puk vyhodil na zakázané uvolnění. Další vhazování po pravici Michajlova.

57:45
    Slávisté vyhazují na zakázané uvolnění a na led jde znovu první formace Vsetína. A opět v šesti hráčích na ledě.
    57:26 Luboš ROB - 5:3

57:26
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Valaši ještě vykřesává naději! Hned po vyhraném vhazování Smetana nabil na ránu z první LUBOŠI ROBOVI, který perfektní střelou vymetl horní růžek Michajlovovy branky. Asistence: Ondřej Smetana a Vít Jonák.

57:22
    Vsetín bude hrát přesilovku 6 na 4, stále má totiž odvolaného brankáře.

57:22
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Matyáš Zelingr – 2 min., krosček).

57:09
    Vsetín zkusí dát během příštích necelých tří minut tři branky. Pomoct k tomu má i šestý hráč na ledě místo Gáby, který už je na střídačce!

57:09
    Oddechový čas pro hosty.

56:38
    Machač se prosadil na pravém křídle a šetří pro Slavii cenné vteřiny.

56:07

55:52
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Daniel Krejčí – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Matouš Venkrbec – 2 min., sekání).

Šimon Rogner

Branky a nahrávky: 16. T. Knotek (P. Kafka, Kern), 27. Vlček (P. Machač, Jaroslav Brož), 27. Kern (T. Knotek, P. Kafka), 37. P. Kafka (T. Knotek, Poletín), 38. Kružík (Vlček, R. Havel) – 4. R. Půček (Kucharczyk, Klímek), 50. Smetana (A. Zeman, Hořanský), 58. Rob (Smetana, Jonák)

HC Slavia Praha: M. Michajlov (M. Holík) – Daniel Krejčí, Hejda, Barák, Mikuláš Hovorka, Zelingr, R. Havel, T. Duda – J. Doležal (A), Poletín (C), M. Ondráček – T. Pšenička, P. Machač, Kružík – P. Kafka, T. Knotek (A), Kern – R. Všetečka, Vlček, Jaroslav Brož.
    Trenér: Jiří Veber

VHK ROBE Vsetín: J. Málek (25. Gába) – Jerofejevs, Ondračka, Smetana, Š. Jenáček, J. Říha, Hryciow, Buchta – Jonák (C), R. Vlach, Rob – R. Půček, Kucharczyk (A), Klímek – Berger, Venkrbec, Hořanský – Gago, Pitule, A. Zeman.
    Trenér: Roman Stantien

Rozhodčí: Kostourek, Pilný – Jindra, Štofa