Toronto – New Jersey 3:2 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 4:3 (2:0 po s.n.) | Colorado – Vancouver 1:3 (kon.)
Anaheim – Chicago 2:4 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0) Stav série: 1:2
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 24.03.2022, 18:00Play-off Chance ligy • Semifinále

Je dobojováno! Prostějov si připisuje první vítězství v sérii, když v prodloužení ztrestal nepřesnost ve vsetínské rozehrávce Šimon Jelínek. Jestřábi tak odčinili nevýrazný vstup do semifinále ze vsetínského Lapače a v zítřejší páteční bitvě budou bojovat o srovnání stavu série. Z mé strany pro dnešek vše, děkuji za pozornost při sledování přenosu a někdy příště napočtenou. (21:02:33)

66:58 Šimon JELÍNEK - 2:1

66:58
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Prostějov vítězi v tomhle utkání, když Zemanovu chybu v rozehrávce potrestal ŠIMON JELÍNEK, jenž si vybruslil před vsetínskou branku a zakončil mezi Málkovy betony. Bez asistence.

66:35
    Zajícova rána neprošla a Vsetín už hraje v plném počtu.

66:04
    Prostějovská kombinace znovu narušena a Jestřábi musejí začít od Bláhy.

65:25
    Husákova střela Málka nepřekonala a Vsetín vyhazuje.

65:06
    Jestřábi stále krouží v útočném pásmu, zatím jim však schází střelba.

64:35
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Tomáš Ondračka – 2 min., hrubost).

63:26
    Venkrbec se snažil dostat do samostatného úniku, ale Kloz mu to na poslední chvíli znemožnil.

63:07
    Husák zkusil nahodit puk na Málka, ten jej udržel ve své výstroji a hra je přerušena.

62:46
    Vsetín je v častějším držení kotouče, ale ke kombinacím v útočném pásmu se nedostává.

61:45
    Start prodloužení je hodně opatrný, ani jeden z celků se nedostává do přímého ohrožení branky.

60:35
    Luboš Rob zakončil svůj individuální průnik prudkou střelou, kterou Bláha vytěsnil špičkou betonu.

60:01

Základní hrací doba nebyla dnes dostatečná, abychom poznali vítěze třetího semifinálového duelu. Oba celky si vytvořily během závěrečné pasáže šance na rozhodnutí utkání, ale oba brankáři jsou dnes oporami svých celků. Prodloužení odstartuje ve 20:35.

60:00

59:35
    Jestřábi bleskově otočili hru a Mrázek se dostal k prudké ráně, kterou musel tlumit brankář Málek, vhazuje se před brankou Vsetína.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 6. A. Havlík, 67. Š. Jelínek – 18. R. Půček (Klímek, Kucharczyk)

LHK Jestřábi Prostějov: Bláha (M. Altrichter) – Klimíček, M. Jáchym, Husák, Staněk, Zajíc, Vala – Jiránek (A), T. Jáchym, Mrázek – Martin Novák (C), J. Kloz (A), A. Havlík – P. Beránek, Štefka, M. Švec – Podlaha, T. Koblížek, Š. Jelínek – Janeček.
    VHK ROBE Vsetín: J. Málek (Gába) – Smetana, Hryciow, J. Říha, J. Jenáček, Ondračka, Vosátko, Š. Jenáček – Jonák (C), Venkrbec, Rob – R. Půček, Kucharczyk (A), Klímek – Hořanský, D. Březina, Vítek – Berger, R. Vlach, A. Zeman.

Rozhodčí: Petružálek, Kostourek – Jindra, Zídek