Hvězda Praha – Chomutov 4:5 (kon.) | SHKM Hodonín – MB HOKEJ 4:5 (kon.)
4:5 (0:2, 1:3, 3:0)
Moravskobudějovický HOKEJ
Pátek 01.04.2022, 18:30Kvalifikace o 2. ligu • 3. kolo

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (21:08:22)

Je dobojováno! Hodonín se rval do poslední vteřiny, Moravské Budějovice však velký obrat nedopustily a zvítězily 5:4. Hostující hokejisté v zápase tvrdě trestali chyby soupeře, a i když ve třetí třetině nepříliš početné sestavě docházely síly, dokázali vybojovat premiérové tři body v kvalifikační skupině. Tu před nedělním kolem také povedou.

59:51
    Moravské Budějovice se zmocnily kotouče a dnes zvítězí!

59:02
    Mohlo být rozhodnuto, pokus přes celé hřiště ale zastavila tyč!

58:35
    Mikéskovi ujel na modré kotouč a jeho spoluhráč měl co dělat, aby ho dohnal před odkrytou bránou.

58:16
    Hodonín to zkouší bez brankáře!

58:16
    Vacek raději pokryl kotouč. Oddechový čas pro Hodonín.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Těžko říct, jestli také celého utkání.

57:37
    Hosté vyhazují do středního pásma a odjíždí střídat. Nelze očekávat, že při tomto stavu budou ještě ukájet své útočné choutky.

57:03
    Oddechový čas pro hosty.

55:56
    Peš se snažil z ostrého úhlu propasírovat kotouč do předbrankového prostoru, nikoho ze spoluhráčů však nenašel.

54:17
    Zničehonic se objevil jeden z hostů na druhé straně kluziště v jasné gólovce, jenomže selhal.

54:05
    Hosté hrají v plném počtu.

53:45
    Moravské Budějovice hrají ve čtyřech.

53:18
    Mikéskova rána z hranice kruhu byla zablokována, obranný val hostujícího celku stále drží.

52:21
    Mikéskovi po krosové přihrávce přeskočil puk čepel. Tlak Hodonína ale stále pokračuje.

52:05
    Vyloučení v týmu Moravskobudějovický HOKEJ (Procházka – 2 min., napadení).

51:45
    Vyloučení v týmu Moravskobudějovický HOKEJ (Nováček – 2 min., sekání).

Michal Hladký

Branky a nahrávky: 29. Peš (Sajdl, Vaškovič), 41. Mikéska (Sajdl, Vaškovič), 49. Vaškovič (Mikéska, Peš), 52. Polák (Dufek, Vyrůbalík) – 6. Procházka (Sigmund, Trojan), 8. Mikeš (Krutiš, Šťáva), 35. Nováček (Šťáva), 35. Sigmund (Procházka), 36. Nováček (Sigmund)

SHKM Baník Hodonín: Zollpriester (Luner) – Rýpar, Směřička, Polesný, Vyrůbalík (A), Mikéska, Zlámal, Crlík – Jajcay, Vaškovič, Sajdl (A), Dufek, Sedlák, Konečný, Pospíšil, Filásek, Charvát, Peš (C), Polák, Venclík
    Trenér: J. Prčík

Moravskobudějovický HOKEJ: Vacek (Helešic) – Šťáva (A), Theimer, Kovář, Bazala – Sigmund, Nováček (C), Procházka (A), Mikeš, Horák, Trojan, Kotačka, Krutiš
    Trenér: P. Kolečkář

Rozhodčí: Vaněk, Rapák – Bartoň, Tvrdý