Teplice – Jablonec 0:1 (kon.) | Zlín – Bohemians 1905 1:4 (kon.) | Pardubice – Karviná 2:0 (kon.)
FK Pardubice
2:0 (2:0)
MFK Karviná
Sobota 07.05.2022, 16:00 • Ďolíček, Praha - Vršovice • FORTUNA:LIGA - Skupina o záchranu • 3. kolo

Pardubice si dnes poměrně v klidu dokráčely pro třetí výhru v řadě. O všem rozhodla už první půle, ve které se nejprve akrobaticky trefil Filip Čihák. Následovalo vyloučení Lukáše Bartošáka, který fauloval unikajícího Lupače. A hned z následujícího volného kopu dal druhý gól domácích Tomáš Čelůstka.
    Ve druhém poločasu měli domácí moře šancí, hlavně Lukáš Červ ale dnes pálil slepými. To však ho ani jeho spoluhráče mrzet nemusí, již sestupující Karvinou totiž porazili 2:0. (18:00:05)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 10:5. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 11:5.

90+2

90+2
    Po tečovaném centru Sychry z pravé strany zakončoval z hranice malého vápna Cadu, ten ovšem v pádu trestuhodně přestřelil!

90+1
    Domácí v klidu drží balón na svých kopačkách v okolí půlící čáry. Vítěz dnešního zápasu už je jasný.

90
    Nastavují se dvě minuty.

88
    Střídání v týmu MFK Karviná:
    ze hřiště odchází Modou Ndiaye, přichází Juraj Teplan.

88
    A další šance. Vojtěch Sychra si naběhl mezi bránící hráče a dostal přihrávku od Vacka levou nohou zamířil těsně vedle tyče brány Karviné.

87
    První centr Čelůstky z rohu sice byl odvrácen, akce ale pokračovala. Čihák hlavou sklepl balón k Janu Jeřábkovi, ten zamířil nad. Nakonec je máván ofsajd.

86
    Střídání v týmu FK Pardubice:
    ze hřiště odchází Adam Lupač, přichází David Huf.

86
    Dominik Kostka si narazil s Janem Jeřábkem a naběhl si za obranu, kde vybojoval rohový kop.

84
    Pokus Karla Pojezného o přenesení hry na pravé křídlo byl neúspěšný. Dominik Kostka i přes veškerou snahu na balón neměl nárok.

81
    Další šance domácího týmu. A další šance Lukáše Červa. Ten se dokázal prosadit v posledním utkání proti Karviné a o to se pokouší i dnes, nyní ale minimálně ze šesté střely netrefil branku.

80
    I přes jasnou nadvládu ve druhé půli se domácím nedaří přidat pojišťovací branku. Nyní k tomu měl příležitost kapitán Jeřábek, ten se ale neodhodlal ke střele z kraje vápna.

79
    Pardubičtí fotbalisté nadále kontrolují balón a vůbec nic nenasvědčuje tomu, že by hosté měli jakoukoliv šanci srovnat skóre.