FC Košice – Trebišov 2:0 (kon.) | Žilina – Karviná 3:0 (kon.) | KFC Komárno – Pohronie 1:2 (kon.)
Sparta – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Teplice – Ústí n. L. 2:0 (kon.) | Slovácko – Trenčín 2:0 (kon.)
Příbram – Hr. Králové 1:5 (kon.) | Podbrezová – Brno 4:2 (kon.) | Ostrava – Zlínsko 7:1 (kon.)
Hr. Králové – Liberec 4:1 (kon.) | Lanžhot – Zlín 0:2 (kon.) | Pardubice – Jihlava 3:1 (kon.)
FK Příbram
1:5 (0:3)
FC Hradec Králové
Sobota 25.06.2022, 12:00 • Benátky nad Jizerou • Přípravný zápas

Je konec. Hradec Králové zvítězil nad Příbramí vysoce 5:1. Už v 9. minutě otevřel brankový účet Firbacher. Ve 20. minutě právě Firbacher přidal také druhou branku a ve 38. minutě se prosadil Dvořák. Do druhé půle sice domácí vstoupili velmi aktivně a v 51. minutě se postaral o jedinou branku Příbrami Wágner. V 64. minutě zkompletoval hattrick Firbacher a v 81. minutě uzavřel gólový účet Rybička. (13:49:15)

90

89
    Utkání se už spíše pouze dohrává a Hradec získal další autové vhazování na své polovině.

88
    Rybička chtěl vybojovat pokutový kop, ale rozhodčí do píšťalky nefoukl.

87
    Další útok Hradce skončil tentokrát jen střelou vedle brány Příbrami.

85
    Další skvělá práce hradecké obrany, která napustila soupeře do zakončení.

82
    V další šance se ocitl Petr Rybička, ale tentokrát nenavázal na svou předešlou střelu a vypálil jen vedle brány Příbrami!
    81. Petr RYBIČKA - 1:5

81
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    A je to už 5:1 pro hosty, což už hraničí s debaklem. PETR RYBIČKA dostal famózní centr z pravé strany na hranici vápna a následně zakončil k pravé tyči.

77
    Další centr domácích letěl pouze do zámezí a momentálně toho není moc k vidění.

75
    Tempo hry po čtvrté brance Hradce trochu opadlo a hraje se především ve středu hrací plochy.

73
    Ofsajdové postavení tentokrát přerušilo útočnou akci Hradce Králové.

71
    Další zákrok hradeckého gólmana, který si poradil také s dalším zakončením doprostřed.

70
    Znovu musel být hradecký brankář připraven, protože přišla střela z otočky, ovšem ta neměla moc razance.

67
    Příbram se dostala k centru z pravé strany, ale ten skončil jen v zámezí.

65
    Příbram se dostala do zakončení, ale to letělo jen vedle brány soupeře.
    64. Filip FIRBACHER - 1:4

64
    A je to 4:1 pro hosty a také tady máme hattrick! FILIP FIRBACHER se totiž dostal uvnitř vápna k míči, který dokázal procedit k levé tyči.

63
    Centr ale znovu končí jen bezpečně v rukou připraveného brankáře Babky.

Michal Raška

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 51. Wágner – 9. Firbacher, 20. Firbacher, 38. Dvořák, 64. Firbacher, 81. Rybička

FK Příbram: Babka – Vokřínek, Fišl, Žilák, Schindler -Vott, Čermák, Petrák, Jeřábek, Surmaj – Osmančík
    Náhradníci: Čejka, Vávra, Háje, Wágner, Dudl, Bleha, Smrkovský

Trenér: Tomáš Zápotočný

FC Hradec Králové: Reichl – Harazim, Kosař, Kutík, Jurčenko, Doležal, Soukeník, Hájek, Dvořák, Firbacher, Rybička
    Trenér: Miroslav Koubek