FC Hradec Králové
Pondělí 22.08.2022, 19:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • FORTUNA:LIGA • 4. kolo

To je ode mne dnes vše, loučím se s vámi a přeji příjemný zbytek pondělního večera. (21:04:27)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 7:11. Střely mimo: 9:3. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:18.

Ve druhé půli jsme branku již neviděli, i přes aktivní výkon domácích tak všechny tři body bere Hradec. Bohemce se nedařilo ani z velmi dobrých pozic trefovat prostor mezi třemi tyčemi, v 53. a 54. minutě pálil v těsném sledu po sobě dvakrát mimo branku Hronek. Na druhé straně byl bízko gólu i Kubala, nakonec ale zůstalo jen u jednoho zásahu z první půle.

90+5

90+4
    Následně si trošku bizarně povodil Vašulín brankáře Valeše a nabil zřejmě Prekopovi, ten ale pouze překopl branku!

90+4
    Přímo ze standardky Bohemians neudeřili, následný oblouček Berana prodloužil jen do Reichlových rukavic Köstl.

90+3
    Mužíkův centr zblokoval skluzem Ryneš, následně stejným způsobem Mužíka sestřelil k zemi. Zkrácený roh pro Bohemku, ve vápně už je i Valeš. Domácí musí hrát vabank.

90+2
    Domácí opět zavřeli Votrokvy na jejich obranné polovině.

90+1
    Střídání v týmu FC Hradec Králové:
    ze hřiště odchází Adam Vlkanova, přichází Filip Novotný.

90+1
    Gabriel byl faulován až příliš dravým Köstlem.

90
    Ve druhé půli se bude hrát ještě minimálně čtyři minuty.

90
    Teď ale balon kontroluje Reichl a získává vteřinky pro svůj tým.

90
    Vašulín na půlce fauloval Hůlku, domáí se pokusí o závěrečný tlak.

89
    Po dobré defenzivní práci vyrazil Hradec do brejku, Prekop ale našel Vašulína v ofsajdu.

89
    Vlkanova si neporozuměl s Kučerou a snaha Votroků končí kopem od Valešovy branky.

88
    Köstlův nepřesný nákop míří za brankovou čáru.

87
    Pěknou zidanovku teď vyšvihl Beran, jeho spoluhráči ale na jeho efektní kličku navázat úspěšně nedokázali.

86
    Žlutou enklávu v hostujících řadách nyní rozšířil i kouč Koubek. Nelíbí se mu, že podle rozhodčích míč přešel autovou čáru.