Zlín – Pardubice 2:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Č. Budějovice 1:2 (kon.) | Jablonec – Sparta 1:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:2 (0:1)
SK Dynamo Č. Budějovice
Úterý 30.08.2022, 17:30 • Ďolíček, Praha-Vršovice • FORTUNA:LIGA • 6. kolo

Dynamo vyloupilo Ďolíček i podruhé. Poté, co v prvním kole porazilo Pardubice si nyní vyšláplo i na Bohemians. V prvním poločase byly České Budějovice aktivnější a zaslouženě vedly 1:0.

Ve druhé půli už to ale bylo úplně o něčem jiném. Pražané zlepšili svůj výkon a po zásluze srovnali na 1:1. Jenže šest minut před koncem dal hodně nečekaný a šťastný gól Branislav Sluka, pro kterého to tak byl debut jak víno. Jihočeši tak vyhráli na Bohemce 2:1 a bodově se na svého soupeře dotáhli. (19:24:46)

90+4
    90+3. Neatakovaný Hais mohl definitivně rozhodnout

90+3
    Sluka poslal krásný centr z levé strany na úplně volného Daniela Haise, který ale hlavou poslal míč z dobré pozice nad břevno.

90+2
    Z českobudějovických fotbalistů už je vytažený pouze Daniel Hais. Ostatní už se soustředí jenom na bránění.

90+1
    Za hranicí vápna to zkoušel Lukáš Hůlka, ale jeho pokus pouze prolétl kolem tyče.

90
    Druhý poločas se bude nastavovat o čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice:
    ze hřiště odchází Lukáš Čmelík, přichází Jakub Grič.
    ze hřiště odchází Patrik Hellebrand, přichází Jakub Hora.

88
    Bohemians se snaží o vyrovnání, ale fotbalisté Dynama nyní brání pozorně a nechtějí si nechat utéct tři body.

86
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905:
    ze hřiště odchází Daniel Köstl, přichází Matěj Koubek.
    84. Branislav SLUKA - 1:2

84
    Dynamo právě vstřelilo branku! Obrovský šok a smutek v Ďolíčku! David Broukal nakopl balon na polovině hřiště směrem k brance Bohemky. Tam se objevil za obranou BRANISLAV SLUKA, který hraje svůj první zápas za Dynamo, míč jen lehce tečoval a poslal ho mimo dosah Valeše.

83
    Žlutá karta pro tým SK Dynamo Č. Budějovice (Lukáš Čmelík).

82
    Sprinterský souboj na levé straně svedl čerstvý Mužík a na druhé straně Broukal. Domácí fotbalista byl ryhlejší a posílal před brankou nepříjemný přízemní centr. Nakonec ho ale nikdo z domácích do branky neusměrnil.

81
    ze hřiště odchází Petr Hronek, přichází Ladislav Mužík.
    ze hřiště odchází David Puškáč, přichází Vojtěch Novák.

80
    Žlutá karta pro tým SK Dynamo Č. Budějovice (Martin Sladký).

Zápas v Ďolíčku sleduje 4202 diváků.

77
    ze hřiště odchází Benjamin Čolić, přichází Daniel Hais.
    ze hřiště odchází Tomáš Zajíc, přichází Martin Sladký.

76
    A další centr do pokutového území Dynama, tentokrát z pravé strany. Jenže ten byl přetažený a do autu ho dokázal odhlavičkovat Čolič.