Mladá Boleslav – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Ostrava – Brno 1:2 (kon.) | Plzeň – Slovácko 3:0 (kon.)
Olomouc – Liberec 1:1 (kon.) | Slavia – Teplice 6:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
3:0 (2:0)
1.FC Slovácko
Středa 31.08.2022, 17:30 • Doosan Arena, Plzeň • FORTUNA:LIGA • 6. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku středečního večera se s vámi loučím a u dalších zápasů z plzeňské Doosan Arény se opět budu těšit, na shledanou. (19:26:16)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 6:5. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 14:8.

Je dobojováno. Viktoria Plzeň poráží na svém trávníku Slovácko s přehledem 3:0. Plzeň šla do vedení již v první minutě, kdy přihrávku Vlkanovy zužitkoval Jan Kopic. Ten musel na konci první půle střídat, leč jeho náhradník Jan Sýkora založil rychlý útok a Pavel Buchy dorážky vstřelil hostům gól do šatny. Ve druhém poločase Plzeň nadále úřadovala, měla spoustu šancí, nakonec se ujala až povedená rána z voleje v podání Jhona Mosquery. Plzeňané jsou již 35 zápasů bez porážky.

90+3

90+2
    Plzeň drží míč a vypadá to, že tak to vydrží až do konce zápasu. Hlavní rozhodčí už si pomalu připravuje píšťalku do pusy.

90+1
    Hlavní rozhodčí Ondřej Berka ve druhém poločase nastaví nad rámec normální hrací doby dvě minuty.

90
    Po následném rohovém kopu hlavičkoval Václav Jemelka a jeden z hostujících hráčů vytáhl míč z brankové čáry nad branku.
    90. Sýkora tvrdě pálil zpoza šestnáctky, ale Nguyen skvěle zasáhl

90
    Jan Sýkora se parádně opřel balonu a Filip Nguyen musel vytáhnou parádní zákrok.

89
    Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko (Jan Kalabiška).

88
    Vasilij Siňavskij si nepřišel u levé postranní čáry na Aleše Čermáka, plzeňský středopolař skvěle zasáhl. Další aut pro Slovácko.

87
    Hosté se pokoušejí alespoň o čestný úspěch, proti tomu je ale brankář Jindřich Staněk, který šel ven z brány a jako první byl u balonu. Hosté budou vhazovat.

86
    Utkání se pomalu dohrává, Plzeň drží míč na své polovině hřiště, s rozehrávkou pomáhá i brankář Jindřich Staněk.

84
    Střídajícího Milana Petrželu vytleskal celý plzeňský stadion. Krásné gesto, avšak tak by to mělo na všech stadionech vypadat. Petržela se do historie plzeňského fotbalu podepsal velkým podílem.

83
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko:
    ze hřiště odchází Milan Petržela, přichází Patrik Brandner.
    82. Bassey se mohl zapsat mezi střelce, ale míč ho překvapil

82
    Po centru Erika Jirky měl na kopačce premiérovou branku v Plzní Fortune Bassey, plzeňský útočník byl ale překvapený, že balon doputoval až k němu a tak následně nezakončil dle svých představ.

81
    Fortune Bassey byl zbourán v pokutovém území, avšak hlavní rozhodčí ukazuje, že se v žádném případě penalta kopat nebude.