Bohemians 1905 – Teplice 2:0 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Slovácko – Č. Budějovice 1:0 (kon.)
Olomouc – Sparta 1:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
1:2 (1:1)
FC Hradec Králové
Sobota 28.01.2023, 15:00 • Doosan Arena, Plzeň • FORTUNA:LIGA • 17. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku sobotního večera s vámi loučím a u dalších zápasů z plzeňské Doosan Arény se opět budu těšit, na shledanou. (16:59:40)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 8:3. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 10:19.

Je dobojováno a hned zkraje jarní části se nám zrodil překvapivý výsledek. Hradec Králové otočil zápas v Plzni a zvítězil 2:1. Úradující mistr šel po hlavičce Chorého do vedení, jenomže Smrž těsně před přestávkou hezky vyrovnal a ve druhém poločase si po ráně Pudhorockého srazil nešťastně míč do vlastní branky Milan Havel. Prohra Viktorie je tak hozená rukavice pro Slavii, která může jít zítra do čela ligy.

90+9

90+8
    Na dlouhý aut si naskočil Luděk Pernica, jeho prodloužení ovšem nikdo na zadní tyči nezavíral.

90+8
    Žlutá karta pro tým FC Hradec Králové (Matěj Ryneš).

90+7
    Ten obrana Hradce znovu ubránila.

90+7
    Další velká šance domácích. Rafiu Adekunle Durosinmi se vrhl do zakončení jak tank, jeho hlavičku ale vyškrábl Bajza na další rohový kop.

90+6
    Domácí to opět zkoušejí středem hřiště, ten ale Hradec tentokrát zavřel.

90+5
    Střídání v týmu FC Hradec Králové:
    ze hřiště odchází Petr Pudhorocký, přichází Štěpán Harazim.

90+5
    Lukáš Kalvach poslal prudký centr do vápna, ten zasáhl Filip Kaša, míč avšak skončil nad brankou.

90+4
    Plzeňský tlak sílí. Havlův centr byl sražen na další rohový kop.

90+3
    Tomáš Chorý skvěle prodloužil míč na Matěje Vydru, ten nicméně ve vyložené šanci selhal.

90+3
    ze hřiště odchází Matěj Koubek, přichází Filip Kubala.

90+3
    Matěje Koubka chytají křeče, rozhodčí ukazuje, že čas ještě více nastaví.

90+2
    Matěj Vydra byl zcela sám na pravé straně vápna, jeho pas byl znovu zablokovaný, tentokrát alespoň na rohový kop. Ten ovšem hosté ubránili bez větších potíží.

90+1
    Tomáš Chorý se tentokrát netradičně dostal na pravý kraj, odkud se snažil centrovat, míč byl ovšem znovu zablokovaný hradeckou obranou.

90
    Hlavní rozhodčí ve druhém poločase nastaví hned osm minut.

89
    Na polovině hřiště hlavní rozhodčí píská faul Romanu Květovi, balon se tak přestěhuje na kopačky Hradce.