Ostrava – Jablonec 1:2 (kon.) | Zlín – Teplice 2:1 (kon.) | Liberec – Slovácko 0:1 (kon.)
Slavia – Brno 2:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
0:1 (0:0)
1.FC Slovácko
Sobota 11.02.2023, 15:00 • Stadion U Nisy, Liberec • FORTUNA:LIGA • 19. kolo

Skončilo utkání 19. kola FORTUNA:LIGY mezi domácím Slovanem Liberec a hostujícím celkem 1.FC Slovácko, ve kterém nakonec zvítězil hráči z Uherského Hradiště. Pojďme ale po pořádku. Do utkání vstoupili lépe hosté, když ve třetí minutě střílel Reinberk a Vliegen vyrazil jeho pokus na tyč. Poté už hrál v podstatě jenom Liberec. Červ mířil ve 12. minutě do břevna a postupně selhali ve velkých šancích Preisler, Tupta a Frýdek. Ve druhém poločase si jako první vypracovali gólovou šanci hosté. Vliegen ale Vechetovu střelu pod břevno vyrazil. Jinak druhý poločas nepřinesl příliš líbivý fotbal. Pár minut před koncem dostal trenér Slovácka Martin Svědík červenou kartu a zdálo se, že branka nepadne. Přišla ale 93. minuta, centr střídajícího Kima na střídajícího Mihálika a přesná hlavička po břevno, která rozhodla o těsném vítězství Slovácka 1:0. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního dne. (17:12:05)

90+7

90+7
    Tupta prodlužoval na Rondiće, ale bosenský útočník se k míči nedostal.

90+6
    Mészáros fauluje u rohového praporku. Slovácko zkušeně dohrává zápas na útočné polovině.

90+5
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko:
    ze hřiště odchází Sung-pin Kim, přichází Tomáš Břečka.

90+4
    Vypadalo to, že domácí budou zahrávat rohový kop, ale rozhodčí Radina ukázal, že se bude hrát od brány Slovácka.
    90+3. Ondřej MIHÁLIK - 0:1

90+3
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Tak přece jen v tomto utkání padne branka! Sung-pin Kim se nadvakrát dokázal dostat přes Preislera, poslal prudký centr do vápna, na který si naskočil ONDŘEJ MIHÁLIK a nechytatelnou hlavičkou pod břevno posílá hosty do vedení. Liberec nemá na odpověď příliš mnoho času.

90+1
    Nedorozumění mezi hráči Liberce znamená ztrátu míče i útočné pozice.

90+1
    A nastavovat se bude hned šest minut!

90
    Ten končí nepřesnou přihrávkou. Je před námi nastavení tohoto zápasu.

89
    Hosté se ale bez podpory svého kouče ženou do útoku.
    87. Svědík dostal za protesty červenou a byl vykázán ze střídačky

87
    Z ničeho nic byl ke střídačkám přivolán hlavní rozhodčí a hlavnímu trenérovi Slovácka Martinu Svědíkovi ukázal červenou kartu. Můžeme se jen domnívat, co tomu předcházelo.

86
    Právě slovenský navrátilec v domácí sestavě zakončoval. Jeho rychle padající pokus se ale mezi tři tyče nevešel.