Zlín – Č. Budějovice 5:1 (kon.) | Ostrava – Liberec 0:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 0:0 (kon.)

Fauly: 16:7. (17:57:44)

Máme za sebou zápas 25. kola FORTUNA:LIGY mezi Zlínem a Dynamem. Zápas byl jednoznačně poznamenaný červenou kartou hned z první minuty hry, kterou uviděl po zákroku na Vukadinoviče budějovický obránce Lukáš Havel. Domácí vyhráli poločas 2:0, poté přidali i třetí gól a jen lehce je znervóznil na pár minut Tomáš Zajíc, který snížil na 3:1. V závěru ale domácí ševci přidali další dvě branky a zcela po zásluze vyhráli 5:1.

90+3
    90+3. Nedeljko KOVINIĆ - 5:1

90+3
    Zlín právě vstřelil branku!
    Z pravé strany odcentroval Cedidla a hlavou se velmi snadno na přední tyči prosadil NEDELJKO KOVINIĆ. Je tu tedy pátý gól v síti budějovického týmu.

90+2
    Efektivně se snažil levačkou pod nohou centrovat Potočný. Na oko vypadal jeho pas sice hezky, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

90
    Již se nám rozeběhla poslední minuta normální hrací doby. Na balonu jsou hosté.

89
    Potočný zkusil z velkého úhlu vystřelit přímo na bránu a jeho tvrdý pokus se otřel o břevno domácí brány!

88
    Kousek vedle vápna Zlína byl Čanturašvilim faulovaný Penner. Standardka pro Dynamo.

87
    Střídání v týmu FC Trinity Zlín:
    ze hřiště odchází Vukadin Vukadinović, přichází Antonín Fantiš,
    ze hřiště odchází Joss Didiba, přichází David Tkáč,
    ze hřiště odchází Youba Dramé, přichází Jan Hellebrand.

86
    Domácí trenér Pavel Vrba chystá nyní trojnásobné střídání. Na hřiště půjdou Fantiš, Tkáč a Jan Hellebrand.

84
    Zápas spěje do úplného finále. Domácí si závěr spolu s fanoušků užívají.
    82. Joss DIDIBA - 4:1

82
    Po rohovém kopu domácího celku hlavičkoval Nedeljko Kovinić a skvěle zasáhl Šípoš. Budějovický gólman na brankové čáře vyrazil i dorážku Simerského, avšak na další dorážku v podání JOSSE DIDIBY byl již krátký.

82
    Ideálně proti noze dostal nyní balon Hlinka, jeho povedená rána protáhla Šípoše, který odvrátil míč na roh.

81
    Zatím se nezdá, že by domácí nějak znervózněli. Hraje se opět na polovině Dynama.

80
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice:
    ze hřiště odchází Marcel Čermák, přichází Nicolas Penner.
    78. Tomáš ZAJÍC - 3:1

Aleš Strouha

Branky: 26. L. Kozák (Cedidla), 43. Balaj (Simerský), 56. Vukadinović, 82. Didiba, 90+3. Kovinić (Fantiš) – 78. Zajíc (Sluka)

Karty:   77. Slončík (ZLN)   1. L. Havel (CEB)

Střely na branku: 15:7. Střely mimo: 7:2. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:7.
    FC Zlín: Rakovan – Cedidla, Simerský, V. Procházka (C), Čanturišvili – Y. Dramé (87. J. Hellebrand), Hlinka, Didiba (87. Tkáč), Vukadinović (87. Fantiš) – Balaj (67. Slončík), L. Kozák (67. Kovinić).
    Náhradníci: S. Dostál – Reiter, J. Kolář, Bartošák, Janetzký, M. Jeřábek.

Trenér: Pavel Vrba

SK Dynamo Č. Budějovice: Šípoš – Sladký (70. Grič), Králik (C), L. Havel, Skovajsa (46. Sluka) – P. Hellebrand, J. Hora I, M. Čermák (80. Penner), Čavoš (4. Broukal) – Mic. Škoda (70. Zajíc), Potočný.
    Náhradníci: Janáček – Jak. Matoušek I.

Trenér: Marek Nikl