Chrudim – Příbram 3:0 (kon.) | Táborsko – Slavia B 1:1 (kon.) | Líšeň – Varnsdorf 3:0 (kon.)
Prostějov – Třinec 1:1 (kon.)
SK Líšeň 2019
3:0 (3:0)
FK Varnsdorf
Sobota 06.08.2022, 17:00 • SK Líšeň • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 2. kolo

To je z Brna pro dnešní večer vše, hezký zbytek víkendu. (18:52:20)

Ten zní jasně 3:0. Líšeň tak i ve druhém letošním zápase posbírala všechny tři body a po Dukle Praha porazila i Varnsdorf.

Je dobojováno. Líšeň rozhodla o výhře již v prvním poločase, kdy střelecky řádil Pavel Vandas. V rozmezí sedmi minut nebylo v podstatě co řešit a Brňané dokráčeli v poklidu ke třem bodům. Hosté ve druhém poločase měli více ze hry, i nějaké ty šance, ale střelecká produktivita velmi pokulhávala. Marvani si hráli přesně to, co potřebovali, sem tam zahrozili z brejků a hlavní byl výsledek.

90+2

90
    Rozhodčí Vojtěch Opočenský nastavuje dvě minuty.

90
    Domácí ale hlavně drží míč a nikam se už netlačí. Probíhají poslední minuty zápasu.

89
    Dordič stáhl za cenu žluté karty Elekanu a je tu další standardka.

89
    Žlutá karta pro tým FK Varnsdorf (Bojan Dordić).

87
    Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
    ze hřiště odchází David Machalík, přichází Václav Minařík.

87
    ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Tom Ulbrich.

85
    Reteno Elekana oživil hru Líšně v útočných řadách, několika svými kousky a kličkami ohrozil hostující defenzivu

83
    Žlutá karta pro tým FK Varnsdorf (Ondřej Bláha).

82
    Ještě zhruba deset minut do konce utkání, Reteno byl zastaven nedovoleně Bláhou v rychlém kontru, je z toho žlutá karta.

81
    ze hřiště odchází Šimon Šumbera, přichází Guy Reteno Elekana.

81
    Po něm se dostal ke střele Sokol, ale míč šel hodně mimo bránu.

80
    Deset minut před koncem zápasu bude Líšeň ještě zahrávat další rohový kop.

79
    Žlutá karta pro tým SK Líšeň 2019 (David Pašek).

77
    Lahůdka pro Vajnera, který si smsl na centru Dordiče. Nic složitého.

76
    Zápas se už prakticky jen dohrává. Líšeň nikam nepospíchá, Varnsdorf sice měl nějaké ty možnosti, ale kýžené snížení prozatím neproběhlo. A čas běží.