Třinec – Vlašim 4:0 (kon.) | Sparta B – Jihlava 1:3 (kon.) | Opava – Slavia B 1:1 (kon.)
Varnsdorf – Příbram 1:2 (kon.) | Líšeň – Olomouc B 4:0 (kon.) | Dukla Praha – Vyškov 2:0 (kon.)
Prostějov – Chrudim 1:1 (kon.) | Karviná – Táborsko 0:1 (kon.)
FK Dukla Praha
2:0 (2:0)
MFK Vyškov
Středa 31.08.2022, 17:30 • Na Julisce, Praha-Dejvice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 6. kolo

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:6. Rohy: 1:4. (23:58:10)

Utkání končí! Dukla ve druhé půli uhájila svůj dvoubrankový náskok z poločasu prvního a zaslouženě bere dva první domácí a celkově druhou výhru v letošní sezóně. U Vyškova, jehož jedinou šanci v utkání měl ve druhé půli unikající Kanakimana, je situace naprosto opačná. Hosté po dobrém startu do ročníku F:NL prohrávají podruhé v řadě, z hlavního města dnes odjíždějí bez bodu.

90+4

90+3
    Jeden z posledních ostrých centrů do vápna Dukly sebral vyboxováním gólman Jan Šťovíček, který je blízko čistému konto.

90+2
    Kinský si nyní při rozehrávce pořádně zahrál s nervy fanoušků hosté, ale odkop nakonec zvládl a Vyškov otáčí hru.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Při něm se nastěhovali do vápna všichni hosté kromě brankáře Kinského, kýžený efekt se ale nedostavil. Domácí se ubránili a vybojovali útočný faul.

89
    Lacíkův centr se odrazil ve vápně ke Kanakimanovi, ten ale už neměl sil na zakončení, a tak aspoň vybojoval roh.

88
    Střídání v týmu FK Dukla Praha:
    ze hřiště odchází David Kozel, přichází Štěpán Šebrle.
    ze hřiště odchází Lukáš Buchvaldek, přichází Jakub Uhlíř.

87
    Ismael Dao vzal akci Vyškova na sebe a tvrdě vypálil, branku domácích ale o hodně minul.

86
    Znovu domácí našetřili kombinací u rohového praporku cenné sekundy, až od Moulise se odrazil míč do autu. Kinský vykopává.

84
    Kombinace hostů v závěru už není moc přesvědčivá, přináší řadu chyb a to je přesně voda na mlýn pro Duklu.

83
    Hosté rozjeli zprava zajímavou akci a na chvíli přečíslili hosty, nicméně Kanakimanův centr na zadní tyči našel jen vracejícího se Moulise, jež sklepnul míč do rukavic Šťovíčka.

81
    Klesa dle všeho ve středu hřiště zahrál rukou, a tak akce Vyškova pokračovat nemůže a domácí nikam pospíchat nebudou.

80
    Krškův průnik zastavil faul domácích, Dukla opět výborně kouskuje hru, když je to nejvíce potřeba.