Chrudim – Vlašim 0:2 (kon.) | Prostějov – Dukla Praha 4:2 (kon.) | Líšeň – Slavia B 0:0 (kon.)
SK Líšeň 2019
0:0 (0:0)
SK Slavia Praha B
Sobota 05.11.2022, 14:00 • SK Líšeň • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 15. kolo

To je z Brna vše, přeji pěkný den. (15:55:10)

Pro brněnské fotbalisty je to další bodová ztráta, přesto do zítřejšího dne budou na prvním místě tabulky. Slavii bod jistě povzbudí do dalších bojů o záchranu. Dnes hosté bojovali a bodík si doslova vydřeli. A dalo by se říct, že i zaslouženě.

Souboj nejlepší a nejhorší obrany končí nerozhodně 0:0. Líšeň měla sice většinou více ze hry, ale své šance nedokázala přetavit v gól. V prvním dějství dvakrát trefila břevno, ve druhé části už tolik nehrozila a paradoxně i Slavie mohla v hektickém závěru rozhodnout. Definitivu výsledku mohl dát také Zikl, jeho hlavičku ale brankář Pražanů lapil.

90+2
    Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
    ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Tomáš Weber.

90+2
    Střídání v týmu SK Slavia Praha B:
    ze hřiště odchází Daniel Šmiga, přichází Victor Osuagwu.

90
    Nastavují se tři minuty.

90
    Nastavují se tři minuty. Obrovskou šanci před vypršením řádné hrací doby měl střídající Singhateh, který se z pravé strany protlačil do vápna a trefil pouze nohy Vajnera. Na opačné straně mohl rozhodnout hlavičkou Zikl, ale trefil jen připraveného Sirotníka.

90
    Za chvíli se dozvíme kolik minut se bude nastavovat, ale vypadá to spíše na remízový výsledek 0:0.

88
    Sokolův centr prošel sice na hlavičku Zikla, pak ale míč putoval vysoko nad bránu.

87
    Tlak Líšně vrcholí, bude kopat roh.

85
    Sirotník rozehrává od své brány. Hosté stále kontrolují hru a chtějí si z Brna odvézt překvapivou remízu.

84
    Machalík sebral zbytky sil a hledal centrem ve vápně střídajícího Zikla, o toho se obránci Slavie postarali.

82
    Také je třeba říct, že si Líšeň koleduje. Hosty nechává před vápnem hrát a může z toho být pěkná polízanice.

81
    Nejde to, domácí sice chtějí, ale těch chyb v rozehrávkách je dnes přespříliš.

80
    Jeřábkův prudký centr končí v rukavicích Sirotník. Ještě deset minut do konce utkání.

79
    Brno má územní převahu, mírnější tlak, ale soupeř dobře brání. Těžko se domácí prosazují.