Třinec – Příbram 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Olomouc B 3:2 (kon.) | Slavia B – Vlašim 1:1 (kon.)
Prostějov – Vyškov 1:0 (kon.) | Karviná – Chrudim 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Jihlava 7:2 (kon.)
Líšeň – Táborsko 3:1 (kon.) | Opava – Sparta B 1:2 (kon.)
MFK Karviná
2:1 (0:1)
MFK Chrudim
Středa 19.04.2023, 17:00 • Městský stadion Karviná • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 23. kolo

Karviná využila převahu a dokázala otočit zápas. V 38. minutě otevřel skóre po hlavičce Průcha. Karviná po inkasované brance hrála velmi aktivně, v 54. minutě umístěnou hlavou srovnal Mikuš. V 79. minutě dokonal obrat Málek, který se prosadil z pokutového kopu. Karviná se tak díky obratu proti Chrudimi posouvá na 1. místo a o víkendu ji čeká těžký souboj o první místo s Líšní. (18:59:59)

90+3

90+3
    Žlutá karta pro tým MFK Karviná (Sebastian Boháč).

Žlutá karta pro tým MFK Chrudim (Michal Skwarczek).

90+2
    Chrudim se provinila dalším útočným faulem při ofenzivní akci.

90+1
    Akinyemi mohl rozhodnout zápas, když v nastaveném čase běžel sám na bránu, snažil se o obrození brankáře, ale Floder předvedl fantastický zákrok a ukázal, že dnes hraje opravdu velmi dobrý zápas.

90
    Hlavní rozhodčí Adámková nastavuje tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Při útoku Chrudimi došlo k útočnému faulu, na míči tak bude opět Karviná.

88
    Krásná akce Rajmunda Mikuše, slovenský hráč si na lajně obešel dva hráče a následně odcentroval, jeho centr byl však nepřesný.

86
    Hosté z Chrudimi začínají pomalu otevírat obranu, tím se zvyšuje riziko, že Chrudim obdrží branku. Karviná už to mohla několikrát využít, ale v bráně drží naději hostí brankář Floder.

85
    Velká šance domácích! Nově příchozí Bartl mohl navýšit skóre svého týmu po krásném úniku, ve finální fázi však selhal, Floder si připisuje další parádní zákrok.

84
    Chrudim bude mít šanci zahrozit od rohového praporku.

82
    Aktuálně se hraje na polovině Chrudimi, což hraje do karet domácímu celku.

80
    Střídání v týmu MFK Karviná:
    ze hřiště odchází Jaroslav Málek, přichází Daniel Bartl.

79
    A je to gól, JAROSLAV MÁLEK zachoval chladnou hlavu a s přehledem proměnil penaltu. Brankář Floder byl bez šance, Málek nám všem opět ukázal jak dobrý exekutorem penalt je!

78
    Penalty se ujme s číslem 14 Jaroslav Málek.

77
    Byla nařízena penalta. Karviná bude mít k dispozici pokutový kop. Provinil se jeden z hráčů Chrudimi, který zahrál rukou ve svém vlastním vápně.

76
    Pro dlouhý nebezpečný centr si došel Floder.

74
    Chrudim se teď mohla dočkat první střely na bránu ve druhém poločase, ale Záviška s Haškem celou situaci překombinovali a nakonec ani nevystřelili.

73
    Málek si navedl míč na levou nohu a vypálil, jeho střela neměla dostatečnou razanci, a tak nenadělala Floderovi problém.