Třinec – Sparta B 2:2 (kon.) | Dukla Praha – Karviná 0:3 (kon.) | Vlašim – Vyškov 0:1 (kon.)
Prostějov – Líšeň 2:1 (kon.)
1. SK Prostějov
2:1 (2:1)
SK Líšeň 2019
Sobota 13.05.2023, 17:00 • Stadion Za Místním nádražím, Prostějov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 27. kolo

Líšeň doplatila na bídnou ofenzívu ve druhém poločase a prohrává tak v důležitém souboji s Porstějovem. Zato Prostějov se díky této výhře posouvá na 12. místo a vzdaluje se tak od sestupového pásma. (20:31:46)

90+6

90+5
    Prostějov bude ještě po nepovedeném útoku odkopávat od brány.

90+4
    Nebezpečný střílený centr Davida Paška končí v rukavicích Vejmoly.

90+2
    Míč končí v rukavicích Vejmoly, Prostějov tak ušetří cenné vteřinky!

90+1
    Líšeň si rozehrávku od rohového praporku zopakuje ještě jednou.

90
    Hlavní rozhodčí Batík nastavuje 4 minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Líšeň bude zahrávat rohový kop.

89
    Bartolomeu skvěle podržel míč před soupeřem a Prostějov tak zůstane na míči o něco déle.

88
    Bartolomeu mohl po nepovedené standardní situaci soupeře jít do brejku, ale celou akci zkazil nepřesnou přihrávkou.

87
    Hosté mají k dispozici standardku, na polovině hřiště se ji ujme kapitán Jeřábek.

86
    Líšeň stále pokračuje v aktivním držení míče a dobývání vápna Prostějova.

83
    Po velkém závaru ve vápně pálil jeden ze záložníků Líšně, obránce Prostějova dokázal střelu zblokovat. Všichni hráči v červených dresech okamžitě reklamovali ruku, ale hlavní rozhodčí Batík si byl svým rozhodnutím jistý a penaltu neodpískal.

80
    Na nebezpečný centr z pravé strany naskočil Polášek, jeho hlavička končí hodně vedle prostějovské brány.

77
    Jeden z hráčů Líšně napřáhl z velké dálky a poprvé ve druhé polovině ohrozil bránu soupeře, pro jeho smůlu však střela letěla doprostřed a Vejmola ji bez problému zlikvidoval.

76
    Ve druhé polovině se hlavní dění hry odehrává ve středu hřiště, Líšeň ve druhém poločase snad ještě nevystřelila na bránu.