Chrudim – Vyškov 0:0 (kon.) | Jihlava – Vlašim 5:0 (kon.) | Táborsko – Příbram 2:2 (kon.)
Sparta B – Olomouc B 0:2 (kon.) | Karviná – Třinec 1:0 (kon.) | Líšeň – Dukla Praha 1:3 (kon.)
Opava – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Prostějov – Slavia B 3:1 (kon.)
SK Líšeň 2019
1:3 (0:0)
FK Dukla Praha
Neděle 28.05.2023, 17:00 • Stadión Líšeň, Brno • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 30. kolo

Dukla díky dokázala otočit zápas s Líšní a za 30 minut nasázet 3 branky. Skóre otevřel ve 49. minutě Michal Jeřábek, o pouhých 10 minut později vyrovnal Martin Douděra. V 77. minutě poslal Duklu do vedení střídající Jiří Hrubeš a skóre pojistil dalším gólem v 88. minutě Jiří Hudec. (19:01:52)

90+3

90+3
    Ke konci nastaveného času budou mít ještě k dispozici domácí jeden rohový kop.

90
    Hlavní rozhodčí Vokoun nastavuje 3 minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Dukla bude mít ještě standardní situaci u rohového praporku na polovině soupeře, faulován byl Marek Červenka.

88
    Dukla právě vstřelila branku!
    Krásná akce Dukly do otevřené obrany domácích, Jakub Hodek našel průnikovou přihrávkou JIŘÍHO HUDCE, který si dal šikovný dotek do vápna a umístěnou střelou na zadní tyč překonal brankáře Vajnera.

87
    Střídání v týmu FK Dukla Praha:
    ze hřiště odchází Štěpán Šebrle, přichází Jiří Hudec.

86
    Míč do hry pošle odkopem od brány Jan Šťovíček.

85
    ze hřiště odchází Filip Havelka, přichází Jakub Hodek.

84
    Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
    ze hřiště odchází David Machalík, přichází Michal Bednář.

81
    Na centr ze standardky vyskočil ve vápně Dukly nejvýše Vandas, ale svojí hlavičkou slovíčka nepřekonal.

79
    ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Martin Zikl,
    ze hřiště odchází David Pašek, přichází Adam Laczkó.

77
    Velmi zajímavý gól teď vstřelil JIŘÍ HRUBEŠ, když si skoro až u rohového praporku převzal míč, navedl si ho na hranu vápna a vyslal ze své kopačky něco mezi technickou střelou na zadní a centrem na bránu soupeře. Vypadalo to, že Roman Červenka bude míč tečovat, ale nakonec na něj nedosáhl a míč zapadl přesně do brány.

75
    Sám z úhlu před bránou se ocitl Jiří Hrubeš, dal si však dotek navíc a jeho střelu zblokoval obránce soupeře na rohový kop.