Liberec – Kometa Brno 2:3 (2:4 po s.n.) | Kladno – Mountfield HK 2:1 (kon.) | Sparta – Plzeň 3:2 (kon.)
Třinec – Vítkovice 3:5 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:3 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
BK Mladá Boleslav
Neděle 25.09.2022, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • Tipsport extraliga • 4. kolo

To už je ode mě vše, loučím se s vámi a budu se těšit u dalších zápasů. (20:26:11)

Hosté od 24. minuty vedli téměř až do konce utkání, kdy ale tečovanou střelou vyrovnal Adam Musil a zápas tak šel až do prodloužení, ve kterém ale všem ujel David Šťastný, který získal střelou mezi betony pro svůj tým bod navíc.

Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni na straně Mladé Boleslavi Martin Pláněk a na straně Pardubic Tomáš Hyka.

60:32 David ŠŤASTNÝ - 2:3

60:32
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Robertu Říčkovi v rohu mantinelu podklouzly brusle a to rozhodlo o rozhodující brance, když DAVID ŠŤASTNÝ ujel sám na Willa a prostřelil ho mezi betony – 2:3! Bez asistence

60:15
    Po úvodním buly má puk na holi Alex Lintuniemi.

60:01

Dnešní utkání sleduje 8547 diváků.

Ve třetí třetině jsme mohli sledovat urputné bránění Mladé Boleslavi a výraznou převahu Pardubic, která slavila úspěch. O vyrovnávací trefu se postaral tři minuty před koncem Adam Musil. Jde se do prodloužení.

60:00

59:47
    Hosté mají poslední možnost na založení akce, které ale nakonec nevyužijí a drží puk na svých hokejkách.

58:55
    Lintuniemi se neprokličkoval přes pardubickou obranu.

58:11
    Skákavé nahození od Aberga raději Willa chytá a rozehrávat se nepokoušel.

57:52
    Pýchova střela se otřela o Hykovi brusle a puk zamířil do ochranné sítě.
    56:52 Adam MUSIL - 2:2

56:52
    Dynamo právě vstřelilo branku! Domácí vyrovnávací branku střílí zcela po zásluze. Několikaminutová aktivita přinesla další střelu od modré čáry, kterou tečoval ADAM MUSIL a v enteria areně propukla obrovská euforie – 2:2! Asistence: Peter Čerešňák a David Cienciala

56:24
    Vála si vyměnil pozici s Kousalem a druhý jmenovaný přes clonu vystřelil, ale Krošelj našel puk v lapačce.

55:52
    Šťastný jen nahodil puk a odjel střídat.

Michal Pospíšil

Branky a nahrávky: 7. Hyka (Zohorna, Čerešňák), 57. A. Musil (Čerešňák, Cienciala) – 19. Pláněk (Šťastný), 24. Kantner (O. Najman), 61. Šťastný

HC Dynamo Pardubice: Will (Frodl) – D. Musil, Čerešňák, T. Dvořák, Košťálek, Vála, Hrádek, Tvrdík – Radil, Zohorna (A), Hyka – Říčka, R. Kousal (A), Cienciala – A. Musil, Poulíček (C), Paulovič – Koffer, Rohlík, Urban.
    Trenér: Radim Rulík

BK Mladá Boleslav: Krošelj (Novotný) – Pýcha, Pláněk (A), Jánošík, Lintuniemi, R. Jeřábek, Stříteský, Štich – Šmerha, Lantoši, Šťastný – Lunter, Fořt, J. Stránský (C) – Kantner, O. Najman (A), Åberg – M. Beránek, Bičevskis, Eberle.
    Trenér: Ladislav Čihák

Rozhodčí: Mrkva, Šír – Lederer, Rampír