Vítkovice – Mladá Boleslav 4:0 (kon.) | Liberec – Plzeň 2:3 (po pr.) | Kladno – Třinec 1:2 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:3 (0:1, 0:1, 2:0 - 0:1)
HC Škoda Plzeň
Čtvrtek 29.09.2022, 18:00 • Home Credit Arena, Liberec • Tipsport extraliga • 6. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký večer. (20:35:32)

Utkání je u konce. Vyrovnané utkání nakonec rozsekl v pro Liberec už šestém prodloužení plzeňský Petr Zámorský, díky kterému si tak Plzeň připisuje po nevydařeném startu svoje druhé vítězství v řadě.

60:35 Petr ZÁMORSKÝ - 2:3

60:35
    Plzeň právě vstřelila branku! Až před libereckou svatyni se dostal PETR ZÁMORSKÝ , který vymíchal Petra Kváču a kotouč dostává do sítě. První střelec zápasu tak zároveň rozhoduje i celý zápas.

60:16
    Derner si vybruslil na pravý kruh odkud zkusil střelou zaskočit Svobodu.

60:01

A i pošesté v sezoně si Liberec zahraje prodloužení. V třetí třetině se totiž Tygrům povedlo párem tref od Michala Bulíře a Oscara Flynna nepříznivý stav srovnat. Po třetím dějství, ve kterém si Liberec vypracoval mnohem více šancí než soupeř, tak mají oba týmy jistotu bodového zisku.

60:00

59:28
    Aleksi Rekonen se dostal k několika ranám z bezprostřední blízkosti, Petr Kváča ale předvedl sérii hezkých zákroků a nerozhodný stav tak stále přetrvává.

58:14
    Filip Suchý to vzal v přečíslení dva na jednoho na sebe, ale branku minul.

57:33
    Hra se přesýpá z jedné strany na druhou. Žádný tým není toho, aby se dostal k nějakým význačnějším šancím.

56:29
    Frolíkova střela prošla chumlem hráčů až ke plzeňskému golmanovi, na kterého pak ještě útočníci Liberce doráželi.

55:06
    Tygři jsou po dvou vstřelených brankách mnohem aktivnějším týmem.

53:36
    Další střelu od modré Plzeňských Kváča betonem vyrazil před sebe, odkud puk rozehráli Tygři do útoku.

53:26
    Na druhé straně se zase ozvala Škodovka, střela od modré sice skončila v Kváčově lapačce, kotouč mu z ní ale málem pod tlakem napadajícího útočníka vypadl.
    53:15 Oscar FLYNN - 2:2

53:15
    Liberec právě vstřelil branku! OSCAR FLYNN sebral v brankovišti pobídku od napadajícího Jaroslava Vlacha a střelou vyrovnává stav. Asistence: Jaroslav Vlach, Adam Najman

52:56
    Nahození Dernera končí sraženo v rohu kluziště.

Kryštof Havíř

Branky a nahrávky: 45. Bulíř (Birner), 54. Flynn (Vlach, A. Najman) – 12. Zámorský (Rekonen, Kodýtek), 25. Mertl (Zámorský, Budík), 61. Zámorský (Schleiss)

Bílí Tygři Liberec: Kváča (Neužil) – Balinskis, Melancon, Vitásek, Štibingr, Derner, J. Dvořák, Rosandić – Birner (A), Bulíř (C), Flynn – Vlach, Filippi, Frolík – Rychlovský, A. Najman, Faško-Rudáš – Čederle, Jelínek (A), Šír.
    Trenér: Patrik Augusta

HC Škoda Plzeň: Mi. Svoboda (Pavlát) – Budík, Zámorský, Piskáček (A), Kaňák, Baránek, Kvasnička, Vitaloš – Schleiss (C), Kodýtek, Rekonen – Blomstrand, Suchý, Hrabík – Meyer, Mertl (A), Adamec – A. Dvořák, Malát, Lang.
    Trenér: Petr Kořínek

Rozhodčí: Šír, Cabák – Klouček, Hnát