Třinec – Liberec 6:3 (kon.) | Litvínov – Mountfield HK 2:3 (po pr.) | Plzeň – Kometa Brno 5:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Kladno 1:2 (kon.) | Pardubice – Motor ČB 4:1 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 2:4 (kon.)
HC VERVA Litvínov
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
Mountfield HK
Pátek 30.12.2022, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Tipsport extraliga • 33. kolo

Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:08:55)

Střely na branku: 20 – 28

Je dobojováno. Litvínovští sahali po třech bodech, ale hostům se ve třetí třetině povedlo vyrovnat díky Jakubu Lvovi a ten tak poslal hosty do nastavené hrací doby. Ve třetí minutě prodloužení pak z mezikruží překonal Godlu Christophe Lalancette, jenž tak hostům vystřelil bod navíc.

62:37 Christophe LALANCETTE - 2:3

62:37
    Hradec právě vstřelil branku!
    Je hotovo. Bonusový bod navíc zapíší hosté. Aleš Jergl poslal přihrávku na CHRISTOPHEA LALANCETTEHO, který si sjel do prostoru mezi kruhy a odtud pak překonal Godlu mezi jeho betony – 2:3. Asistence: Aleš Jergl.

62:20
    Domácí obrali soupeře ve vlastním pásmu o kotouč a hned ho dostávají zase do útočné akce. Patrik Zdráhal si řekl o přihrávku, ale nedostal ji.

61:13
    Další zákrok Godly po McCormackově zakončení. Puk letí do rohu obranného pásma, kde ho sbírají jeho spoluhráči.

60:25
    Denis Godla podržel zákrokem Litvínov a do akce na druhé straně jdou zase jeho spoluhráči.

60:01

Základní hrací doba vítěze neurčila a uvidíme tak nastavenou hrací dobu. Pokud i v ní se nerozhodne, dojde na samostatné nájezdy.

60:00

59:49
    Ještě je tu přerušení hry a další buly, tentokráte ve středním pásmu blíže brance Godly.

59:30
    Domácí drží útočné pásmo, vhazuje se po pravé ruce Jana Růžičky.

59:13
    Jindřich Abdul na levé straně svižnou střelou ohrozil Růžičku, puk se poté dostal před jeho brankoviště, ale Giorgio Estephan na kotouč nedosáhl.

58:35
    Matúš Sukeľ zastavil Jakuba Lva a dostal puk do bezpečí. Verva poté mohla jít do útoku.

Dnešní utkání sleduje 4655 diváků.

58:30
    Oddechový čas pro tým Mountfield HK.

58:30
    Šimon Stránský se dostal do blízkosti hostující branky a zakončil. Puk hned dostal k sobě Jan Růžička a hra je zastavena. Buly bude vhozeno na levém kruhu.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 36. Zdráhal (Š. Stránský), 37. Hlava (Jaks, Demel) – 13. Jergl (Okuliar, Blain), 56. Lev (Cingel, Okuliar), 63. Lalancette (Jergl)

HC VERVA Litvínov: Godla (Zajíček) – D. Zeman, Zile, Šalda, Freibergs, Jaks, Demel (A), Wesley – Zdráhal (A), Sukeľ (C), Š. Stránský – Abdul, Estephan, Kudrna – Hlava, Gut, Straka – Zygmunt, Jurčík, Havelka.
    Trenér: Karel Mlejnek

Mountfield HK: J. Růžička (Kiviaho) – Jank, McCormack, Kalina, Blain, Rosandić, F. Pavlík (C), Marcel – Novák, Cingel, Lev (A) – R. Pavlík, Pilař, Okuliar – Perret, Lalancette, Jergl – Morong, Štohanzl, Doležal.
    Trenér: Tomáš Martinec

Rozhodčí: Pražák, Pilný – Svoboda, Hynek