Zlín – Slavia 5:2 (kon.) | Jihlava – Kolín 3:2 (kon.) | Sokolov – Třebíč 4:1 (kon.)
Prostějov – Litoměřice 0:5 (kon.) | Poruba 2011 – Pardubice B 5:3 (kon.) | Šumperk – Frýdek-M. 5:4 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
5:4 (2:1, 2:2, 0:1 - 0:0)
HC Frýdek-Místek
Pondělí 10.10.2022, 18:00 • Škoda Aréna (Šumperk). • Chance liga • 10. kolo

Tímto se loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (21:06:06)

Dlouhý duel končí, domácí v něm vedli o dva góly, ale vedení neudrželi, nerozhodný stav šel do prodloužení a nakonec poprvé do samostatných nájezdů, ve kterých byli úspěšnější domácí hokejisté, jenž proměnili dva, zatímco protivník pouze jeden.

Vojtěch ŠUHAJ - 5:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým DRACI PARS ŠUMPERK.
    Autorem vítězné branky je VOJTĚCH ŠUHAJ, který udělal brankáři blafák a puk poslal kolem jeho lapačky do sítě.

5. série
    2:1
    Michal HOTĚK neproměňuje. Nic nevymyslel, puk poslal jen do gólmanových betonů.

4. série
    2:1
    Dávid KOHÚT neproměňuje, jeho blafák do forhendu Mokry přečetl dobře.

4. série
    2:1
    Alan LYSZCZARCZYK proměňuje střelou k tyči pod vyrážečku.

3. série
    2:0
    Šimon JELÍNEK neproměňuje, trefil jen vyrážečku brankáře.

3. série
    2:0
    Lukáš BEDNÁŘ neproměňuje. Jeho forhendový blafák končí na brankářově betonu.

2. série
    2:0
    Vojtěch ŠUHAJ proměňuje, brankáře překonal blafákem do bekhendu.

2. série
    1:0
    Daniel VRDLOVEC neproměňuje. Kotouč mu sjel z čepele a hráč nezakončil tak, jak by chtěl.

1. série
    1:0
    David BARTOŠ proměňuje blafákem do forhendu.

1. série
    0:0
    Vlastimil DOSTÁLEK neproměňuje, trefil tyč.

Samostatné nájezdy začínají.

Neuvěřitelné, jak dlouho trvá, než se s nájezdy začne.

Ani prodloužení vítěze nepřineslo, oba celky měly velkou šanci rozhodnout, Lukáš Žálčík nevyužil samostatný nájezd a hostující Alan Lyszczarczyk trefil pouze tyč.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 8. Hrachovský (Šuhaj), 17. Žálčík (Bartoš), 32. Jelínek (Svoboda, Hrachovský), 33. Drtil (Bartoš, Průžek), rozh. náj. Šuhaj – 1. Lyszczarczyk (Vrdlovec, Dostálek), 30. Dostálek (Vrdlovec, Teper), 35. Lyszczarczyk (Adámek), 45. Dostálek (Teper)

2:1   Michal Hotěk (FRM)

DRACI PARS ŠUMPERK: Lackovič (Hamalčík) – Drtil (A), Motloch, Eliáš, Kadeřávek, Kunst, Hrachovský, Dudycha – Průžek, Bartoš (A), Žálčík (C) – Svoboda, Šuhaj, Jelínek – Bernat, Kohút, Jouza – Horký, Čermák, Křemen.
    Trenér: L. Majer.

HC Frýdek-Místek: Mokry (Švančara) – Š. Havránek, Teper (C), Sova, J. Michálek, Zeleňák, Ročák, Adámek – Dostálek (A), Vrdlovec (A), Lyszczarczyk – Hotěk, Macháček, Bednář – Matěj, Jobánek, Ramik – Geidl, Homola, Flok.
    Trenér: M. Janeček.

Rozhodčí: D. Čáp, J. Jaroš – R. Zídek, O. Kokrment