Litoměřice – Sokolov 3:5 (kon.) | Třebíč – Vsetín 4:2 (kon.) | Přerov – Jihlava 2:3 (po pr.)
Slavia – Prostějov 2:4 (kon.) | Kolín – Šumperk 3:5 (kon.) | Pardubice B – Zlín 2:3 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
4:2 (1:0, 0:2, 3:0)
VHK ROBE Vsetín
Středa 12.10.2022, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 11. kolo

Utkání končí!
    Po skvěle zvládnuté třetí třetině si domácí hokejisté Třebíče odnášejí tři body za vítězství 4:2 a mohou tak slavit. Výhru řídili střelci Bittner, Ferda, Holec a Dočekal. Naopak Vsetín může mrzet, že ztratil zápas, ve kterém ještě ve 48. minutě vedl.

To je ode mě dnes vše, díky a na počtenou! (19:50:12)

59:53
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
    Riku Sihvonen – 2 min., nedovolené bránění.

59:53
    Tohle už domácí zvládnou, ještě nás ale čeká jedno vyloučení.

58:40
    Třebíč si hlídá své vybojované vedení, zatímco Vsetín vsadil vše na jednu kartu a s odkrytými zády tlačí na domácí obranu.

56:50
    Jekel dobře pokryl střelu Vsetína a utíná tak narůstající hostující tlak.
    55:50 Martin DOČEKAL - 4:2

55:50
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    A domácí ještě navyšují své vedení! Skvělou kombinaci předvedli Psota a Dočekal a právě MARTIN DOČEKAL střelou mezi betony přesouvajícího se Žukova zvyšuje na 4:2 pro Třebíč. Asistence: Matěj Psota.

53:47
    Vsetín se snaží najít nějakou kombinaci, kterou by se dostal do útočného pásma a započal dobývání domácí branky. Zatím ale neúspěšně.

52:30
    Nyní jsou na koni samozřejmě hokejisté Třebíče, kteří se během dvou minut dostali ze stavu 1:2 do vedení 3:2.

50:20
    Oddechový čas pro tým VHK ROBE Vsetín.
    50:20 Miroslav HOLEC - 3:2

50:20
    Tak to jsou neskutečné poslední minuty! Neuvěřitelným zákončením do levého horního rohu posouvá MIROSLAV HOLEC domácí Třebíč do vedení 3:2! Skvělý obrat domácích. Asistence: Radim Ferda.

49:20
    Vsetín se málem vrátil do vedení! Před brankou si dobrou stahovačkou poradil hostující Šimon Jenáček, který už překonal brankáře Jekela, jeho střela ale proletěla skrze brankoviště pouze do rohu hřiště.
    48:02 Radim FERDA - 2:2

48:02
    Třebíč z první velké šance ve třetí třetině srovnává! Za brankou se nejrychleji zorientoval RADIM FERDA, který tak srovnává na 2:2. Bez asistence.

47:31
    Domácí se zkoušejí ohřát ve svém útočném pásmu, moc se jim tam ale nedaří udržet a dosud tak za skoro osm odehraných minut nijak vážně neohrozili Žukova.

47:00
    Jekel znovu zachraňuje. Povedená přihrávka před branku nakonec vsetínskému hráči nesedla dle jeho představ a dorazila tak domácímu brankáři přímo do hrudi.

46:10
    Vsetínští sice aktivně kombinují, vystřelit na bránu se jim ale v této přesilovce dosud nepodařilo.

Martina Schoupalová

Branky a nahrávky: 14. Bittner (Psota), 49. Ferda, 51. Holec (Ferda), 56. Dočekal (Psota) – 23. Lichanec (Jenyš), 39. Ondračka (Jonák)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Poizl, Tureček, Doudera, Furch, Forman – Dočekal (A), Bittner (C), Psota – Holec, Vodný, Ferda (A) – Meluzín, Malý, I. Sedláček – Michalčuk, Mat. Novák, Svoboda.
    Trenér: Kamil Pokorný

VHK ROBE Vsetín: Žukov (Sachr) – O. Němec (A), Smetana (A), Hryciow, Kajínek, Voženílek, Ondračka, Jenáček – Jonák (C), Lichanec, Rob – Š. Bláha, Přikryl, Sihvonen – Jenyš, Berger, Melenovský – Berzinš, Pětník.
    Trenér: Roman Stantien

Rozhodčí: Jechoutek, Květoň – Polák, Roupec