Litoměřice – Sokolov 3:5 (kon.) | Třebíč – Vsetín 4:2 (kon.) | Přerov – Jihlava 2:3 (po pr.)
Slavia – Prostějov 2:4 (kon.) | Kolín – Šumperk 3:5 (kon.) | Pardubice B – Zlín 2:3 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
HC Dukla Jihlava
Středa 12.10.2022, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance liga • 11. kolo

Suma sumárum, dnes jistě nezvítězil horší celek. Především díky nedobrému výkonu Zubrů, jejichž hra snesla přísnější parametry všehovšudy deset minut, si Jihlava z Hané odváží po zásluze dva body. Já se s vámi tímto z přerovské MEO Arény loučím a příště se budu těšit! Na počtenou! (20:34:19)

61:02 Jiří FRONK - 2:3

61:02
    Dukla právě vstřelila branku!
    Zubři sice oslabení ubránili, těsně po jeho skončení se však musejí smířit s třetí porážkou v prodloužení za sebou! Kombinace Dukly skončila na JIŘÍM FRONKOVI, dnes patrně nejlepším hráči hostujícího celku! Ten se prosadil poblíž levé Klimešovy tyče, když překonal domácího brankáře, který se nenalézal v ideálním postoji. Bez asistence.

60:19
    Miškář zavezl kotouč za útočnou modrou, Dukla může sehrávat početní výhodu.

60:04
    Po buly míří puk k Neužilovi.

60:01

Do třetí třetiny MEO opět vstoupilo pasivně a Dukla srovnala. Kočí nastřelil Klimeše od modré čáry a k puku se následně dostal Tomáš Harkabus, na něhož už výborně chytající brankář Přerova zareagovat nedokázal. Domácí se však zanedlouho vrátili do hry přesilovou hrou. V ní si vypěstovali pořádný tlak a když Neužila nepodržela branková konstrukce, zasahoval podobně skvěle jako Klimeš na opačné straně. Domácí převaha se v závěru přelila na stranu Jihlavy, která sehrávala přesilovku, minutu si ale nakonec přenese až do prodloužení – v případě Zubrů popáté za sebou. Ani Jihlava tak Přerovu nepřipravila jeho první porážku v základní hrací době v této sezoně, Zubři tak protahují bodovou sérii na devět zápasů! Prodloužení začne jihlavskou přesilovkou za malou chvíli.

60:00

59:48
    Harkabusovi se otevřel prostor poblíž levého kruhu a mohl rozhodnout, Klimeš však jeho střelu polapil!

59:28
    Domácí vyhazují, třetí siréna se blíží.

59:20
    Dukla s pukem na hokejkách v útočném pásmu.

59:00
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov:
    Tomáš Doležal – 2 min., vysoká hůl.

58:57
    Černému se před Klimešem v roli posledního obránce s pukem zlomila hokejka, z čehož mohl být opravdový malér pro domácí Zubry! Fronka ale i bez hole dokázal dobře vystínit svým pohybem a k zakončení tak nedošlo!

58:45
    Buly před Neužilem.

58:17
    Jáchym mířil od levého mantinelu vysoko nad Klimešovu kasu.

58:04
    Jihlava oslabení zvládla a hraje v plném počtu.

57:49
    Černý špatně zpracoval Kudělkovu přihrávku, Zubři přicházejí o postavení v útoku.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 28. Pechanec (Kubeš), 30. Ministr (Indrák, Dobša) – 10. Křehlík (M. Jáchym, Juda), 45. Harkabus (Fronk, F. Kočí), 62. Fronk

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Postava) – R. Černý, Kudělka (A), Chroboček, Kubeš, Krisl (C), Ševčík, Gréč – Svoboda, Kratochvil, Doležal (A) – Březina, Pechanec, Svoboda – Goiš, Macuh, Okál – Indrák, Ministr, Dobša.
    Trenér: Robert Svoboda

HC Dukla Jihlava: Neužil (Wolf) – Dundáček, Kachyňa, Kowalczyk, Haman, M. Jáchym, F. Kočí, Matějíček – Čachotský (A), Skořepa (C), Pořízek – Harkabus (A), Miškář, Fronk – Beránek, Handl, Šik – Křehlík, Juda, V. Brož.
    Trenér: Viktor Ujčík

Rozhodčí: Zubzanda, Rapák – Dědek, Maňák