Litoměřice – Sokolov 3:5 (kon.) | Třebíč – Vsetín 4:2 (kon.) | Přerov – Jihlava 2:3 (po pr.)
Slavia – Prostějov 2:4 (kon.) | Kolín – Šumperk 3:5 (kon.) | Pardubice B – Zlín 2:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice B
2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
Berani Zlín
Středa 12.10.2022, 18:00 • Zimní stadion Chrudim • Chance liga • 11. kolo

Pro dnešek to bude vše, přeji hezký zbytek večera a zase někdy na počtenou! (20:11:46)

O vítězi utkání rozhodla druhá třetina. Na vyrovnávací branku Dynama okamžitě odpověděl Šimon Frömel. Jeho branka byla nakonec tou rozhodující a Zlínští si tak z Pardubic odváží vítězství 3:2.

59:35
    Zlínští v přesilovce hru bez problémů kontrolují.

58:30
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
    2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Tomáš Zeman.

57:36
    Apolenář po skvělém uvolnění otestoval reakce Nečase z pravého kruhu. Brankář Dynama si se střelou však poradil.

56:08
    Daniel Gazda šetří čas s pukem na holi. Čeká za brankou Hufa na své spoluhráče.

55:25
    Zlín převzal aktivitu na svou stranu a vedení hájí nejlépe, jak jen to jde – před brankou Nečase.

53:59
    Tomáš Kaut proti trojici soupeřů neuspěl.

52:39
    Rozehrávka dělá domácím velké problémy. Hráči v modrém opět skvěle napadají.

51:36

50:57
    Po skrumáži před Nečasovou klecí mohl Illéš doklepnout kotouč do odkryté branky, jenže byl tísněn a zakončit nakonec nedokázal!

50:05
    Lichtag vystartoval na Hufa i ve vlastním oslabení, jenže nedokázal zakončit nebezpečně.

49:36
    Michal Machač – 2 min., napadení.

48:57
    Pardubičtí se nemohou dostat z obranné třetiny. Hosté skvělým napadáním tropí soupeři velké problémy.

48:02
    Zlínští čekají s rozehrávkou za bránou Hufa.

47:29
    Hra plyne svižně, bez přerušování, avšak je plná nepřesností.

46:19
    Zdráhalova střela ze skvělé pozice skončila daleko mimo.

45:30

Štěpán Navrátil

Branky a nahrávky: 8. Endál (Zdráhal, Kaut), 38. Rouha (Bučko) – 4. Hejcman (Kubiš, Ondráček), 34. Hejcman (Illéš), 39. Frömel (Gago)

HC Dynamo Pardubice B: Nečas (Kadlc) – Hrádek, Zdráhal (A), Nedbal, Kaštánek, Bučko, Drtina, Oliva – Rouha, Kaut (C), Lichtag – Endál, Herčík, Půhoný – Kulhánek, T. Zeman, Pochobradský – Pavlata, M. Machač, Hajný.
    Berani Zlín: Huf (Kašík) – Suhrada, Zbořil, Husa, Gazda, M. Novotný, Bartko, Talafa – Apolenář, P. Sedláček, Mrázek – Kubiš (C), Chludil, Ondráček (A) – Köhler (A), Hejcman, Illéš – Luža, Gago, Frömel.

Rozhodčí: Cabák, Čáp – Kokrment, Horažďovský