Slavia – Kolín 2:1 (kon.) | Prostějov – Zlín 5:6 (0:2 po s.n.) | Vsetín – Jihlava 1:2 (kon.)
Přerov – Frýdek-M. 0:1 (kon.) | Litoměřice – Šumperk 6:3 (kon.) | Třebíč – Pardubice B 4:1 (kon.)
HC ZUBR Přerov
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HC Frýdek-Místek
Sobota 05.11.2022, 17:00Chance liga • 19. kolo

Třetí dějství začal v početní výhodě domácí tým, ani on ale s využitím nepřišel. Blízko měl Přerov ke gólů ve 46. minutě, kdy byl v závaru před brankou proti Mokry roztažený na brankové čáře a několik odrazů puku. Postava pak skvěle vychytal Svačinu, i o několik minut později Haase, na opačné straně zase zabránil srovnání Dvořáka Mokry. Tomu dvě minuty před koncem pomohl domácí Doležal, když jej před odkrytou brankou nastřelil Černý a zabránil tak jistému gólu. Frýdek i podruhé v tomto ligovém ročníku s Přerovem utržil fotbalové vítězství 1:0, Přerov na vlastním ledě navíc poprvé od začátku sezony nedokázali získat ani bod. Já se s vámi tímto z přerovské MEO Arény loučím a budu se těšit příště. Na počtenou! (19:21:16)

59:58
    Březina se dostal ke střele, ale přestřelil!

59:55
    Posledních pět vteřin do konce se bude vhazovat po pravici Mokreho. Postava opouští branku a Zubři to zkusí v šesti. Nemají co ztratit.

59:30
    A znovu...

59:16
    Hosté ale vysokým lobem opět vyhazují.

59:00
    Frýdek vyhazuje, Přerov má poslední minutu na to, aby srovnal, jinak poprvé na domácí půdě nezíská ani bod.

58:44
    Kudělka mířil z pravého kruhu k tyči, tam byl Mokreho beton.

58:35
    Zubři se nastěhovali do útočného pásma, Černého rána z dálky zaplula do lapačky frýdeckého brankáře Vojtěcha Mokryho.

58:09
    Přesilovka Přerova začne – z mně neznámého důvodu – vhazováním ve středním pásmu.

58:09
    Přerov ani nyní nesrovnává! Po obsazení útočného pásma střílel Černý bez přípravy, trefil ale v brankovišti stojícího Doležala!

57:41
    Ani nyní Frýdek v přesilové hře nic nepředvedl. Přerov v plném počtu.

56:48
    Další Sovovo nahození už ovšem dostálo teče Geidla! Puk proletěl kolem pravé tyče.

56:30
    Sovovo nahození proletělo až na Postavu, ten pouze vyráží.

55:48
    Frýdek je vykázán ven z útočného pásma kvůli postavení útočícího hráče v brankovišta Michala Postavy.

55:41
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov:
    David Chroboček – 2 min., krosček.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 34. Svačina

HC ZUBR Přerov: Postava (Holík) – R. Černý, Kudělka (A), Chroboček, Kubeš, Krisl (C), Ševčík, Hanák – Svoboda, Süss, Doležal (A) – Březina, Pechanec, Svoboda – Goiš, Macuh, Dobša – Indrák, Ministr, F. Dvořák.
    Trenér: Robert Svoboda

HC Frýdek-Místek: Mokry (Švančara) – Kowalczyk, Zeleňák, Zahradníček, Sova, J. Adámek, Žůrek, Homola – Dostálek (A), Vrdlovec (C), Svačina (A) – Lyszczarczyk, Haas, Hotěk – Bednář, A. Zeman, Ramik – Geidl, Matěj, Macháček.
    Trenér: Martin Janeček

Rozhodčí: Koziol, Vašíček – Mejzlík, Bezděk