Jihlava – Slavia 5:2 (kon.) | Prostějov – Třebíč 2:0 (kon.) | Sokolov – Přerov 2:1 (2:1 po s.n.)
Vsetín – Kolín 5:3 (kon.) | Litoměřice – Frýdek-M. 2:1 (po pr.) | Šumperk – Pardubice B 4:3 (po pr.)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:3 (1:1, 1:0, 1:2 - 1:0)
HC Dynamo Pardubice B
Sobota 03.12.2022, 17:00 • Šumperk, Škoda aréna • Chance liga • 26. kolo

Díky za pozornost a u dalších online přenosů se budu těšit opět na shledanou. (19:32:04)

Dnešní utkání sledovalo 1190 diváků.

Střely na branku: 32 – 34

Je dobojováno, zápas nakonec došel do nastavené hrací doby a tu ve druhé minutě ukončil v přesilové hře Žálčík, jenž pro domácí tým vystřelil dva body. Hosté naopak sahali po bodech třech, nakonec se domů vydají pouze s jedním.

61:33 Lukáš ŽÁLČÍK - 4:3

61:33
    Draci právě vstřelili branku!
    Je hotovo. Domácí využívají přesilovou hru a rozhodují o tom, že získají bonusový bod navíc. Nedvídek našel přihrávkou na pravé straně LUKÁŠE ŽÁLČÍKA, který bez přípravy svižnou ranou prostřelil Nečase – 4:3. Asistence: Lukáš Nedvídek.

61:10
    Žálčík vyprášil betony hostujícího brankáře, na druhé straně pálil z kruhu Hrachovský, ale přestřelil.

60:34
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
    Tomáš Hanousek – 2 min., podrážení.

60:01

Základní hrací doba neurčila vítěze a na řadu tak přijde pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.

60:00

59:21
    Daniel Rákos posílal přihrávku před brankoviště domácích, ale neměl tam nikoho, kdo by zakončil.

58:32
    Základní hrací doba se chýlí ke svému konci a vypadá to, že se nerozhodne a budeme svědky minimálně prodloužení.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:05
    Vhazovat se bude u pardubické klece, konkrétně po levé ruce Vojtěcha Nečase.

56:34
    Hosté se snažili opět o vedoucí branku, ale Patrik Machač se netrefil z dobré střelecké pozice.
    55:49 Ondřej HRACHOVSKÝ - 3:3

55:49
    Nyní už ale inkasuje a je vyrovnáno. Žálčík našel přihrávkou ONDŘEJE HRACHOVSKÉHO, jenž se do rány pořádně opřel a v síti Pardubic vymetl všechny pavučiny – 3:3. Asistence: Lukáš Žálčík.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 3. Jouza (Kadeřávek, Křemen), 34. Mácha (Kunst), 56. Hrachovský (Žálčík), 62. Žálčík (Nedvídek) – 17. Kaut (Vildumetz), 43. Hrádek (T. Urban, P. Machač), 44. Půhoný (Matýs)

DRACI PARS ŠUMPERK: Hamalčík (Lackovič) – Eliáš, Kadeřávek, Hrachovský, L. Rutar, Dudycha, Kunst – Žálčík (C), Nedvídek, Průžek (A) – Š. Jelínek, Šuhaj, Svoboda – Mácha, Kohút, Vachutka (A) – Jouza, Bernat, Křemen – Kellerstein.
    Trenér: Lukáš Majer

HC Dynamo Pardubice B: Nečas (Kadlc) – Nedbal, Zdráhal (A), Hanousek, Drtina (A), Hrádek, Sýkora, Oliva – Belluš, Kaut (C), Vildumetz – Matýs, Rákos, Půhoný – T. Urban, P. Machač, Lichtag – M. Machač, T. Zeman, Pochobradský.
    Trenér: Václav Baďouček

Rozhodčí: Cabák, Vrba – Kleprlík, Komínek