Zlín – Litoměřice 2:3 (po pr.) | Jihlava – Sokolov 4:3 (kon.) | Vsetín – Prostějov 4:1 (kon.)
Poruba 2011 – Třebíč 2:4 (kon.) | Frýdek-M. – Slavia 1:2 (kon.) | Pardubice B – Kolín 3:5 (kon.)
Šumperk – Přerov 4:6 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:6 (2:2, 1:4, 1:0)
HC ZUBR Přerov
Středa 04.01.2023, 18:00 • Šumperk, Škoda aréna • Chance liga • 34. kolo

Děkuji za vaši pozornost, u hokeje zase příště! (20:32:52)

Zápas skončil. Přerov potvrdil roli mírného papírového favorita a po přestřelce vítězí 4:6. Dvěma góly se dnes zapsal Březina. Všechny body ze zápasu berou hosté, kterým tak patří šesté místo, Šumperk naopak klesl na předposlední příčku a na poslední sestupové místo má náskok jedenáct bodů.

60:00

59:29
    Půl minuty do konce zápasu a Šumperk stále prohrává o dvě branky. Brankář zůstává stále v brance, a tak se ani neočekává nějaké srovnání.

59:00
    Domácí zatím nemají prostor k tomu, aby vyměnili brankáře za hráče v poli.

57:32
    Žálčík si netroufal na zakončení a zkusil tak puk posunout ještě na druhou stranu, ale přihrávku si nezvládl zpracovat spoluhráč, a tak nedošlo ani ke střele.

56:30
    Vildumetz ztratil puk ve středním pásmu, ale po chvíli ho znovu získal zpět a mohl tak vystřídat.

55:15
    Březina už chtěl střílet, ale ještě si počkal, než mu projede okolo puku obránce a teprve poté opravdu napřáhl a vypálil. Branka však v tento moment zůstala zavřená a puk do ní nezapadl.

54:00
    Šumperk se snaží přidat a se zápasem něco udělat. Naopak Přerov je oproti druhé třetině mnohem méně aktivní a spíše se brání.

52:55
    Střelu z pár metrů si pohlídal Hamalčík a bude se tak vhazovat před jeho brankou.
    52:02 Lukáš NEDVÍDEK - 4:6

52:02
    Draci právě vstřelili branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ NEDVÍDEK. Asistence: Patrik Kadeřávek a Filip Eliáš. Nedvídek objel pásmo a lehkým nahozením dokázal dostat puk až do sítě. Je sníženo!

51:04
    Kunst znemožnil protihráči zakončit díky dobrému zákroku.

49:50
    Mácha čekal na přihrávku u tyčky branky, ale puk do branky nedostal.

48:48
    Nepovedené zakončení hostujícího hráče. Puk mají pod kontrolou domácí a čekají na prostřídání.

47:55
    Následuje komerční přestávka. Pokračovat se následně bude před domácí brankou.

47:17
    Už je pár sekund z přesilovky zbývá. Hosté si poměrně v klidu poradili s oslabením a neinkasovali.

46:11
    Polovina přesilovky je již pryč a zatím nepřišlo zakončení na branku.

45:21
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov:
    David Březina – 2 min., sekání.

Matěj Šoba

Branky a nahrávky: 4. Š. Jelínek (Vildumetz, Šuhaj), 8. Žálčík (Vildumetz, Bartoš), 33. Kunst (Šuhaj, Š. Jelínek), 53. Nedvídek (Kadeřávek, Eliáš) – 3. R. Černý (Krisl, Macuh), 15. Březina (Chroboček, Pechanec), 28. Březina (Jak. Svoboda, Hanák), 35. Doležal (F. Dvořák), 35. Dobša (Indrák), 38. Jak. Svoboda (Pechanec)

DRACI PARS ŠUMPERK: Lackovič (35. Hamalčík) – Dudycha, Drtil (A), Kadeřávek, Eliáš, Kunst, Hrachovský, L. Rutar – Bartoš, Žálčík (C), Šuhaj – Š. Jelínek, Mácha, Nedvídek – Vachutka, Křemen, Bernat – Jouza, Vildumetz, Průžek (A).
    Trenér: David Švagrovský

HC ZUBR Přerov: Postava (Žurek) – Chroboček, R. Černý, Hanák, Ševčík, Krisl (C), Gréč, Dluhoš – Březina, Pechanec, Jak. Svoboda – Doležal (A), F. Dvořák, Indrák – Goiš, Macuh, Dobša – Tarnoczy, Hradil, Fencl.
    Trenér: Robert Svoboda

Rozhodčí: Vrba, Wagner – Otáhal, Vašíček