Zlín – Slavia 0:4 (kon.) | Jihlava – Kolín 0:5 (kon.) | Vsetín – Přerov 1:3 (kon.)
Poruba 2011 – Pardubice B 4:2 (kon.) | Sokolov – Třebíč 3:2 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 3:5 (kon.)
Šumperk – Frýdek-M. 2:4 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
HC Frýdek-Místek
Pondělí 09.01.2023, 18:00 • ŠKODA aréna, Šumperk • Chance liga • 36. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou někdy příště! (20:28:21)

Střely na branku: 35 – 27.

Škoda aréna hlásí dohráno! Šumperk dnes ve třetí třetině ztratil utkání s Frýdkem-Místkem a protahuje svou sérii porážek na čtyři zápasy, naopak hosté poprvé v novém kalendářním roce slaví zisk tří bodů! O osudu střetnutí rozhodl sporný moment v polovině periody, po kterém se na trestnou odebral Dudycha a Rysi jeho vyloučení přetavili v branku. Když se pak o pár minut později prosadili počtvrté, bylo vymalováno.

59:56
    Hosté ani na dva pokusy netrefili opuštěnou šumeperskou svatyni, což je ale vůbec mrzet nemusí. Máme hotovo, tři body dnes poputují do Slezska.

59:26
    Domácí teď místo střel jen dlouze kombinovali, nahození z hranice pásma pak šlo mimo tři tyče.

58:59
    Znovu Drtil, hostující gólman tentokrát pryž vytěsnil vyrážečkou. Hosté vyhazují puk ven z pásma.

58:29
    Bartoš vyhrál vhazování a pár sekund nato z modré čáry na Švančaru nahodil puk Drtil, brankář Frýdku-Místku měl ale celou akci přečtenou.

58:19
    Šumperští jsou na hrací ploše v šesti, Hamalčík během pauzy opouští brankoviště!

58:19
    Sudí signalizoval krosček a ze střídačky si vytáhl Adama Zemana (FRM), Draky čeká ještě přesilovka.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:29
    Hamalčík si na své konto připisuje úspěšný zákrok, po krátké pauze se bude vhazovat u jeho branky.

56:56
    Dovolím si říct, že ve Škoda aréně je už o vítězi dnešního střetnutí rozhodnuto. Domácí se na ledě trápí a nedaří se jim se usadit před Švančarou.

56:16
    Eliáš vystartoval z vlastního pásma. Jeho rozehrávka pak sice našla spoluhráče na straně, frýdecká obrana ale následnou akci zastavila už v zárodku.

55:32
    Střela Sovy z modré čáry zasáhla jen bránícího Kunsta, Šumperk se dostává ke kotouči a vzhledem ke skóre až překvapivě pomalu střídá formace.

54:45
    Lyszczarczyk si odpykal svůj trest a míří zpět na led, hosté oslabení bez větších obtíží ubránili a hned přesouvají hru před Hamalčíkovo brankoviště.

54:24
    Sova se obětavě postavil do trajektorie rány z pravého kruhu, hosté kráčí vstříc tříbodovému zisku.

Dnešní utkání sleduje 1 082 diváků.

53:58
    Frýdecký brankář rutinní střelu zachytil do rukavice, máme tu nejspíš poslední komerční přestávku.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 7. Vildumetz (Vachutka, Bernat), 32. Bartoš (Průžek, Eliáš) – 17. Ramik, 26. A. Zeman (Svačina), 47. Lyszczarczyk (Vrdlovec, Teper), 50. Teper (Lyszczarczyk, Macháček)

DRACI PARS ŠUMPERK: Hamalčík (Lackovič) – Drtil (A), Eliáš, Hrachovský, Kadeřávek, Kunst, Dudycha – Průžek, Bartoš (A), Žálčík (C) – Matě. Svoboda, Šuhaj, Š. Jelínek – Vildumetz, Nedvídek, Vachutka – Křemen, Bernat, Jouza.
    Trenér: Lukáš Majer.

HC Frýdek-Místek: Švančara (Mokry) – Žůrek, Teper (C), Zeleňák, Kowalczyk, Sova, Kareš, Homola – Lyszczarczyk, A. Zeman, Svačina (A) – Macháček, Vrdlovec (A), Doktor – Hotěk, Haas, Klimša – Geidl, Matěj, Ramik.
    Trenér: Martin Janeček.

Rozhodčí: Zavřel, Svoboda – Maštalíř, Roischel.

Diváci: 1 082.