Mountfield HK – Vítkovice 5:2 (kon.) | Zlín – Sparta 4:1 (kon.) | Olomouc – Plzeň 1:5 (kon.)
Liberec – K. Vary 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Litvínov 4:1 (kon.) | Pardubice – Třinec 0:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HC Oceláři Třinec
Úterý 03.01.2023, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • DHL Extraliga juniorů • 36. kolo

I přes dobrý tlak, který Pardubice v poslední třetině vyvinuly, se jim bohužel skóre vyrovnat nepodařilo. Třinečtí si dnes poprvé v sezóně odváží ze zápasu s Pardubicemi výhru a tentokrát i cenné tři body. Pro dnešek se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (20:10:04)

59:59
    Poslední šance pro Pardubice bohužel nevyšla, v poslední vteřině zacinkal puk za Milotovými zády o konstrukci branky.

59:34
    Domácí zkouší hru v šesti.

59:34
    Pardubice si berou oddechový čas.

59:12
    Před Milotou se objevilo klubko hráčů, skvělými zákroky jejich střelám ale vzdoroval.

58:34
    Borovička se rozhlíží na domácí střídačku, ale pokyn k opuštění brány nedostává.

57:33
    Vhazuje se před pardubickým Borovičkou, puku se střídavě ujímají oba týmy.

57:03
    Domácím se podařilo dvakrát po sobě osvobodit z tlaku a ubránit oslabení.

55:29
    Třinci další početní výhoda usnadňuje snahu udržet jednogólový náskok, drží domácí v kleštích a tento styl hry jim nyní evidentně vyhovuje.

55:02
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Dominik Pavlata – 2 min., krosček.

54:56
    Třinec nedává Pardubicím moc šancí na útok, drží se na puku a výhradně v útočném pásmu.

53:19
    Po kombinaci domácích vypálil na Milotu Bárta, gólman ale drží čisté konto.

52:17
    Dva třinečtí hráči zastavili pardubického Kalužíka zákrokem na hraně pravidel, trest ale pískán nebyl a vhazuje se před Milotou.

51:27
    Hra nahoru dolu byla přerušena neúspěšnou střelou na Borovičku.

50:14
    Sikora nahazuje puk do útočné třetiny, vzápětí se ale hra přelévá k třineckému brankáři.