Sparta – Vítkovice 1:2 (0:1 po s.n.) | HC Litvínov – Olomouc 6:1 (kon.) | K. Vary – Zlín 4:1 (kon.)
Jihlava – Mountfield HK 1:5 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 0:3 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:5 (0:3, 0:0, 1:2)
Mountfield HK
Sobota 04.02.2023, 14:30 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 46. kolo

60:00
    Jakub Modl dostává dvě minuty za zásah do oblasti hlavy nebo krku, na druhé straně ještě zapisuje dvě trestné minuty Lukáš Pajer za hrubost. Tím utkání končí. (16:45:04)

Ihned po konci zápasu ještě dochází k potyčce před Kasalem a jak říká Václav Guth, ještě bude veselo, veselo.

59:58
    Vyloučení v týmu Mountfield HK:
    Lukáš Pajer – 2 min., napadení.

59:29
    Za brankou Puldy došlo k větší potyčce mezi domácím Pavlem Tomšíkem a Michalem Benešem. Jihlavský hráč dostává pět minut za hrubost.

59:13
    Dukla právě vstřelila branku!
    DAVID STRAKA se z trestného střílení trefil krásně do levé šibenice a lehce tak zmírňuje velký rozdíl skóre.

59:13
    Za faul Davida Paviče je nařízeno trestné střílení.

58:48
    Hosté nemohou jít do dalšího útoku, signalizován je jejich ofsajd.

57:45
    Po další střele hostí opět zasáhl Pulda a skryl puk ve výstroji.

57:18
    Dukla se dostala do útočného pásma, ale hosté už hrají hodně obětavě s dílčím cílem udržet svému gólmanovi čisté konto.

56:59
    Málem se vezl do jihlavské sítě šestý gól. V situaci dva na jednoho našel Moravec před brankou Matěje Ledna, jehož dobře umístěnou střelu těsně nad ledem zlikvidoval Pulda betonem.

54:40
    Menší potyčka u střídače Jihlavy byla čárovými ihned přerušena a trestat se tak nebude.

54:19
    Matěj Leden si vybruslil zpoza branky podél pravého kruhu a zkusil rychlé zakončení kolem hlavy Puldy, který puk dokázal vyrazit.

52:35
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hosté dávají již pátou branku! Fiala našel před brankou MATĚJE NOVOTNÉHO, který byl u pravé tyče prakticky osamocený a nedělalo mu problém zblízka překonat Puldu. Asistence: Petr Fiala.

52:03
    Na modré uskočil Táborskému kotouč a Mountfield HK se sám připravil o útočné pásmo. Následně puk opět mířil do prostorů zapisovatelů. Třetí pokus o atentát...

51:45
    Hosté nadále kombinují před jihlavskou brankou, ale nebezpeční příliš nejsou.

50:39
    Lednova střela z pravé strany našla přesně výstroj Pavla Puldy, který má puk ve své moci a zastavuje hru.

50:23
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    Tomáš Vandas – 2 min., podrážení.

49:48
    Mountfield HK oslabení zvládl a hraje znovu v plném počtu.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 60. Straka (TS) – 9. Pajer (Michal Beneš), 17. Novotný, 18. Pajer (Michal Beneš), 45. Michal Beneš (Havlíček, Pajer), 53. Novotný (Fiala)

HC Dukla Jihlava: Pulda (Stránský) – Ludvík, Chvátal, Matějíček, Číhal, Vovsík (C), Tomšík, Vandas – Klapica, Valach, Rauš (A), Báťa, Kudrna, Modl, Pavelec, Coufal, Straka
    Trenér: Michal Broš

Mountfield HK: Kasal (Mrázek) – Havlíček (C), Boukal, Hušek, Táborský, Pavič, Fiala, Bezpalec – Idžan, Matěj Beneš (A), Král, Hora, Klíma, Novotný, Giesl, Leden, Vencl, Moravec, Pajer, Michal Beneš (A)
    Trenér: Jiří Janoušek

Rozhodčí: Barek, Pilný – Kis, Polák