K. Vary – Sparta 5:4 (kon.) | Pardubice – Mountfield HK 4:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
4:2 (2:1, 2:1, 0:0)
Mountfield HK
Čtvrtek 16.03.2023, 18:15 • Enteria arena, Pardubice • DHL Extraliga juniorů • 56. kolo

To je z dnešního zápasu vše, přeji hezký večer. (20:16:30)

Ve třetí třetině východočeského derby juniorů už branka nepadla, přestože bylo k vidění několik vyloučení na obou stranách. Pardubice tak vítězí nad Hradcem Králové 4:2.

58:43
    Tohle už bude pro Mountfield těžké, domácí mohou v přesilové hře vstřelit pátý gól.

58:08
    Vyloučení v týmu Mountfield HK:
    Šimon Táborský – 2 min., sekání.

56:51
    Potřebný nápor si královéhradečtí hokejistě nedokážou vypracovat, Dynamo zatím poměrně v pohodě brání svůj náskok.

56:17
    Oba týmy už jsou v plném počtu.

55:22
    Při hře čtyř proti čtyřem mají zatím navrch hosté.

54:17
    Radek Tomas – 2 min., hrubost.

Šimon Táborský – 2 min., hrubost.

53:53
    Tomas donutil Kasala k dalšímu zásahu. Hradci Králové se krátí čas.

53:15
    Brožek nevyužil svoji šanci.

52:30
    Fiala sice odebral soupeři puk, přesto ho Dynamo odevzdalo soupeři. Oba celky střídají.

51:54
    Další zákrok přidal i pardubický gólman.

51:42
    Hosté nejsou schopní se na delší dobu usadit v útočné třetině, naopak jejich brankář musel znovu zasahovat.

50:55
    Aktivní Leden pouze nastřelil Matěchovy betony.

50:15
    Mountfield HK už hraje v plném počtu.
    GSA

Michal Jelínek

Branky a nahrávky: 1. Kalužík (Štetka, Gromadzki), 8. Fiala (Paleček, Burda), 29. Gromadzki (Štetka, Koudelka), 40. Štetka (Gromadzki, Vachun) – 5. Beneš (Beneš, Havlíček), 29. Leden

HC Dynamo Pardubice: Matěcha (Červinka) – Koudelka, Helikar, Rájek, Švec, Sopoušek, Červenka, Hebek, Vachun – Kalužík, Dostál, Burda, Fiala, Kubíček, Tomas, Štetka (A), Gromadzki, Paleček (C)
    Trenér: Jiří Malinský

Mountfield HK: Kasal (Mrázek) – Pavič, Hušek, Havlíček (C), Hrbek, Žaba, Táborský, Boukal – Giesl, Hora, Beneš Mi. (A), Brožek, Leden, Novotný, Beneš Ma. (A), Vencl, Prášek
    Trenér: Jiří Janoušek

Rozhodčí: Svobodová, Micka – Štěpánek, Jurak