Michalovce – Cracovia 6:2 (kon.) | Olomouc – Košice 0:0 (zruš.) | Mountfield HK – Vienna Capitals 3:2 (0:2 po s.n.)
Plzeň – K. Vary 4:7 (kon.) | Litvínov – Liberec 2:5 (kon.) | Slavia – Kolín 2:3 (kon.)
Třebíč – Prostějov 6:5 (po pr.) | Jihlava – Šumperk 2:1 (kon.) | Vsetín – Trenčín 5:3 (kon.)
Sokolov – Litoměřice 2:5 (kon.) | Skalica – Senica 1:2 (po s.n.) | Písek – Klatovy 5:2 (kon.)
Přerov – Zlín 1:2 (kon.) | Pardubice B – Vrchlabí 3:4 (kon.) | Havířov – Opava 3:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Nový Jičín 1:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 6:1 (kon.) | Ústí n/L – Mostečtí Lvi 1:3 (kon.)
Spišská N. Ves – Martin 3:1 (kon.) | Děčín – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
Sokol Karviná – Kopřivnice 2:3 (po s.n.) | Cheb – Chomutov 3:6 (kon.)
po s.n. (0:2)
Mountfield HK
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
spusu Vienna Capitals
Úterý 23.08.2022, 17:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Přípravné zápasy

Ode mne je to vše. Loučím se s Vámi a zase někdy na počtenou. (19:37:27)

V divokém zápase nakonec zvítězil celek zpod Bílé věže. Do vedení šli však hosté, když v sedmé minutě zápasu proměnil spoluhráčovu dobrou nahrávku střelou nad ležícího Růžičku Armin Preiser. Tento gól ale Hradecké probral a na konci 22. minuty už po brankách Jakuba Lva, Radka Pilaře a Nikdy Ščerbaka vedli 3:1. O pět minut později ale hosté snížili, střelou z kruhu prostřelil Růžičku Nico Brunner a zadělal na drama. Ve třetí třetině už gól nepadl. Vídeň sice měla k dispozici několik přesilovek, Hradečtí si však svým důsledným výkonem v obraně výhru pohlídali a mohou tak s domácími příznivci oslavit první letošní výhru doma v poměru 3:2. Pro Capitals může být jakousi náplastí úspěch v nadstavbových nájezdech, které ovládli po pěti sériích 2:0.