Admira Praha – Bohemians B 0:3 (kon.) | Dukla B – Králův Dvůr 1:3 (kon.) | Povltavská – Přeštice 2:0 (kon.)
FK Dukla Praha B
1:3 (0:1)
FK Králův Dvůr
Neděle 09.10.2022, 10:15 • Stadion FC Přední Kopanina • Česká fotbalová liga (A) • 10. kolo

Zápas 10. kola ČFL skupiny A je u konce. Králův Dvůr se dostal do vedení ze začátku prvního poločasu. Odpověď Dukly v podobě srovnání přišla v 54. minutě. Na další dvě branky hostů už Dukla nedokázala zareagovat a utkání tak končí 1:3. (12:20:35)

89
    ze hřiště odchází Fojt, přichází Mládek.

87
    Dukla ještě nesložila zbraně. Po dobré šanci domácích musel brankář Krček předvést důležitý zákrok.
    85. Jiří KABELE - 1:3

85
    Králův Dvůr právě vstřelil branku! Rychlé otočení hry a hosté zahrávali rohový kop. Ten byl kopnut na přední tyč, kde ho jeden z hostujících hráčů posunul až na Jiřího Kabeleho. Ten překonal brankáře Spilku a Králův Dvůr vede 3:1.

84
    Jistý zákrok brankáře Václava Kudrny, který zakročil proti hlavičce domácích.

83
    Dukla se o vyrovnání snaží, jak to jenom jde. Nyní bude mít k dispozici další rohový kop.

81
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr:
    ze hřiště odchází Osvald, přichází Fatrdle.

80
    ze hřiště odchází Křenek, přichází Novotný.

79
    Žlutá karta pro tým FK Králův Dvůr (Tomáš Osvald).

78
    Žlutá karta pro trenéra FK Dukla Praha B Aleše Majera.

76
    A hosté nemají dost. Natřikrát se nyní dostali do zakončení. Poslední střelu, která prolétla obranou Dukly však paradoxně srazil do zámezí jeden z hráčů Králova Dvoru.

75
    Žlutá karta pro tým FK Králův Dvůr (Jiří Kabele).

75
    Žlutá karta pro tým FK Dukla Praha B (Filip Matoušek).
    74. Oleg OSYPENKO - 1:2

74
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Po přímém volném kopu se přesně do brány trefil Osypenko. Jeho skákavá střela skončila až v bráně Dukly